poniedziałek, 16 maja 2016

Aktualizacja:Women Deliver rozpoczęta

Księżna Mary i księżna Mette - Marit przybyły rano na otwarcie Programu dla Młodych Liderów.

Mary wygłosiła przemówienie, w którym opowiedziała o celu programu skierowanego dla młodzieży, który ma zmierzać do podniesienie potencjału i pasji młodzieży poprzez rozwój ich zdolności i umiejętności.

 Następnie Mary udała się na kolejne spotkanie Globalne Partnerstwo dla Globalnych Celów.
Później księżna uczestniczyła w kolejnych dwóch spotkaniach. Najpierw uczestniczyła w spotkaniu ministrów zorganizowanych przez fundusz populacyjny ONZ. 35 ministrów z całego świata wzięło udział, aby wymienić się doświadczeniami i zaplanować kolejne cele, aby poprawić warunki życia dziewcząt i kobiet.
Kolejnym wydarzeniem było spotkanie zorganizowane przez Maternity Foundation, którego księżna Mary jest patronem. Celem tej organizacji jest zmniejszenie śmiertelności matek i noworodków w krajach rozwijających się.


Następnie po południu księżna w towarzystwie księcia Fryderyka przybyła na oficjalną ceremonię otwarcia Women Deliver w Bella centre w Kopenhadze.
Oprócz książęcej pary na wydarzeniu pojawiła się księżniczka Benedicte, księżna Mabel oraz Norweska para książęca.Mary na dzisiejsze wydarzenie wybrała spódnice od Hugo Boss marynarkę od Prady, torbę od Ralpha Laurena i szpilki Louboutina.

2 komentarze:

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga