poniedziałek, 10 października 2016

20 rocznica PsykiatriFonden + Dom Przemysłu

Dziś księżna Mary z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego odwiedziła PsykiatriFonden, która w tym roku świętuje 20-lecie powstania.
Księżna od 2005 roku jest patronem Fundacji Zdrowia Psychicznego.
Mary w swoim przemówieniu powiedziała: "Jestem bardzo dumna, że jestem patronem Psykiatrifonden, która przez ponad 20 lat stworzyła, że ludzie są bardziej otwarci i świadomi chorób psychicznych. Wysiłek Psykiatrifonden, aby zapewnić dobre życie dla osób z chorobą psychiczną i ich rodzin jest niesamowity."


 Po południu para książęca odbyła niezapowiedzianą wizytę w Domu Przemysłu, gdzie dowiedzieli się jak działa instytucja i jak wygląda codzienny dzień jej pracowników.
Mary i Fryderyk zostali przywitani przez dyrektora Karstena Dybvard.


 Mary na dzisiejsze spotkania wybrała płaszcz od Massimo Dutti, spódnicę Chloe, bluzkę i torbę od Prady i szpilki Lanvina.9 komentarzy:

 1. To wspaniałe, że księżna Mary wspiera inicjatywy związane ze zdrowiem psychicznym.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przydałoby się większe zdjęcie, ale już podoba mi się spódniczka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mary zgapia od Kate. Kate pierwsza zaczęła działać na rzecz zdrowia psychicznego. Mary zrobi wszytko by być "lepsza " od Kate. Stara,a nie mądra

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mary zgapia od Kate? Drogi Anonimowy, może jednak nauczysz się czytać?? Nawet w notce masz potwierdzenie, że jeśli już, to Kate zgapia od Mary. Mary od 2005 r. jest patronem Fundacji Zdrowia Psychicznego, wtedy Kate nie była nawet narzeczoną Williama, księżną została 6 lat później.
   Litości, bo nie wytrzymam :D

   Usuń
  2. Nikt niczego nie zgapia. Mary zajmuje się zdrowiem psychicznym w swoim kraju, a Kate w swoim. To tak jakbyście porównywały że pierwsza osoba która poleciała do Afryki ,,ją zaklepała'', a reszta osób która tam przybyła później to tylko zgapia.

   Usuń
  3. Naprawdę bawią mnie takie komentarze, że któraś księżna od którejś coś "odgapiła". W 100% zgadzam się z Anonimowy 12 października 2016 21:20

   Usuń
  4. Widac, że komuś znowu zaczyna się bardzo nudzić...

   Mary ładnie w granacie.

   Usuń
  5. Zgadzam się z Queen Rania, zresztą nie pierwszy raz.
   Co Kate, to niestety nie ma swoich własnych pomysłów. Mało tego, niewiele robi, więc porównywanie jej do jakiejkolwiek księżnej jest śmieszne.

   Usuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga