sobota, 25 marca 2017

Obiad z okazji 100 rocznicy Kopenhaskiej Szkoły Biznesu + więcej


Wczoraj wieczorem para książęca uczestniczyła w kolacji z okazji 100 rocznicy Kopenhaskiej Szkoły Biznesu. Uroczystość miała miejsce w Kiln Hall w Porcelaenshaven. Zaproszonych zostało na obiad ok 600 gości. Mary i Fryderyka przywitali Per Holten-Andersen, prezes CBS oraz Karsten Dybvad, dyrektor Danish Industry.


Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć gości z parą książęcą.

Księżna wybrała na tą okazję kwiatową spódnicę i czarną bluzkę, którą nosiła w zeszłym roku w kwietniu w czasie wizyty w Katarze. Mary dobrała do tego kolczyki z akwamaryny oraz kopertówkę od Carlend Copenhagen i szpilki Gianvito Rossi.


*****

Księżna wystąpiła w nagraniu promującym akcję "Odwaga" zorganizowanej przez Fundację Mary.
"Czasami wolimy spojrzeć w inną stronę, lecz możemy sobie wyobrazić, ze następnym razem to mogę być ja. Musimy jednak reagować, a im więcej robimy, tym łatwiej będzie, gdy staniemy razem i będziemy pamiętać o sobie nawzajem. Musimy być dobrymi przyjaciółmi, aby było miejsce dla wszystkich w klasie" - powiedziała księżna.
Film ma na celu promowanie idei "przynależności", zachęcić kolegów do rozmawiania ze sobą, gdy widzą, że ktoś jest prześladowany.  Film niesie ze sobą ważną wiadomość: "Potrzeba odwagi, by być dobrym przyjacielem. Jeśli będzie wielu odważnych, nie będzie miejsca na zastraszanie. Pokaż odwagę".

***** 


Pojawiły się nowe informacje na temat planu wizyty belgijskiej pary królewskiej w Danii. Aby nie powielać informacji odsyłam Was na bloga Royals by K, gdzie możecie o tym przeczytać: klik
Zdjęcia: dailymail, anp

4 komentarze:

 1. Bluzka przepiękna, prosta i z klasą. Nie jestem jednak przekonana co do tej spódnicy, ale tylko dlatego, że sama nie przepadam za takimi wzorami. Lubię Mary w takich lekko podkręconych włosach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ ona piekna :) widać,że wie co sow teraz nosi i do tego zawsze dobrze w tym wygląda ☺ bardzo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna i bardzo potrzebna akcja,uwrażliwiająca na krzywdę innych ;wspaniale,że Mary wypowiedziała się w filmiku.
  Kocham tę spódnicę i teraz podoba mi się jeszcze bardziej z lokami.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi się bardzo podoba ta stylizacja i fryzura Mary też

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga