piątek, 10 marca 2017

Spotkanie z Maternity Foundation i Sarah Kambou

Księżna Mary w Pałacu Fryderyka VIII odbyła dwa spotkania. Najpierw Mary spotkała się z przedstawicielami Maternity Foundation, której patronuje. Omówiono działalność fundacji, jej obecne i planowane projekty oraz współpracę. Maternity Foundation działa na rzecz zapewnienia kobietom bezpieczeństwa w czasie ciąży i porodu oraz poprzez edukację zmniejszenie ryzyka wystąpienia powikłań poporodowych.
Następnie księżna odbyła rozmowę z Sarah Kambou, przewodniczącą International Center for Research on Women (Międzynarodowe Centrum Badań nad Kobietami). Tematem rozmowy były globalne wyzwania i zadania mające zapewnić równość dla dziewcząt i kobiet.
Księżna Mary od 2016 roku zasiada jako członek w Radzie Liderów ICRWS, dlatego też na spotkaniu rozmawiano o przyszłej współpracy i planowanych działaniach.


Księżna dziś wybrała bluzkę, która miała na sobie w czasie jednego ze spotkań w ramach konferencji Women Deliver w zeszłym roku.

Zdjęcia: kongehuset, dailymail

5 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Mam prawie taką samą, tylko różnica jest taka, że zapewne nie wyglądam tak dobrze jak Mary

   Usuń
 2. Serdecznie zapraszam do przeczytania mojego artykułu o księciu Harrym i Meghan Markle http://europejskie-rodziny-krolewskie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ona tak dużo robi:) i jeszcze przy tym świetnie wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna fryzura!

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga