wtorek, 14 kwietnia 2020

Royal Run zostało przełożone

25 marca ogłoszono, że ze względu na rozprzestrzeniane się COVID-19 Royal Run zostaje przełożony na 6 września.
Bieg w ramach Royal Run w stolicy Grenlandii, Nuuk, został przeniesiony z 28 maja na 30 sierpnia
Obecnie ponad 80 000 osób zapisało się na Royal Run w Kopenhadze, Jutlandii Południowej, Odense, Aalborg, Borholmie i Nuuk. Nadal można się zarejestrować, aby wziąć udział w bieg, oprócz w Sonderborg.
Naszym najważniejszym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa i zdrowia uczestnikom i widzom, którzy wspierają Royal Run. Dlatego postanowiliśmy przełożyć to wydarzenie i jesteśmy bardzo wdzięczni, że wraz z naszymi lokalnymi organizatorami udało nam się znaleźć nową datę w stosunkowo krótkim czasie. Obecna sytuacja dotyczy nas wszystkich, w tym również Grenlandii, i dla wielu osób jest to bardzo trudny okres. Dlatego z niecierpliwością oczekujemy, że po lecie będziemy mogli spotkać się w Royal Run na wesołej imprezie po tym bardzo trudnym czasie.”, powiedział Morten Mølholm Hansen, dyrektor Duńskiego Związku Sportowego, w imieniu przez komitet organizacyjnego Royal Run.
Wraz z tą informacją podano również specjalną wiadomość od rodziny książęcej, dla której Royal Run jest szczególnym wydarzeniem. 
"Z niecierpliwością czekamy na sznurowanie butów do biegania przez całą rodzinę. Niestety z powodu obecnej sytuacji z COVID-19/koronowirusem musieliśmy przesunąć tegoroczny bieg na 6 września w Danii i 30 sierpnia na Grenlandii.
Chcielibyśmy zachęcić wszystkich biegających - młodych i starszych - do zachowania radości i entuzjazmu do ćwiczeń, do przestrzegania zaleceń władz i do cierpliwości.
Wszyscy mamy nadzieję, że Royal Run może stać się ważnym miejscem spotkań po wakacjach i że wszyscy zadbają o siebie - i siebie nawzajem ”.
Wraz z tą informacją opublikowano dwa nowe zdjęcia.

Zdjęcia: kongehuset

6 komentarzy:

 1. Szkoda, ale zdrowie jest przecież najważniejsze. Widziałaś Autorko nowe portrety Królowej z jej następcami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak widziałam i postaram się je wrzucić w jednym z kolejnych postów.
   Te zdjęcia pokazują, że monarchia jest bezpieczna i zapewni stabilność na kolejne lata.

   Usuń
  2. Ooo nowe portrety? Coś oficjalnego (byłoby super, bo rzadko się zdarzają) czy raczej takie zwykłe w codziennych ubraniach?

   Usuń
  3. Trzy nowe oficjalne zdjęcia. Dla mnie zdjęcia są piękne :)

   Usuń
 2. Oby udało się przeprowadzić maraton na jesień bez żadnego zagrożenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. It is so nice to see a picture of the whole family together. I hope that they are having a special family time as they usually don't get to see so much of each other. But the main thing is that everybody stays safe and healthy!

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga