czwartek, 22 listopada 2012

Księżna Mary w Liceum FalkonergaardenDziś księżna Mary odwiedziła liceum Falkonergaarden, aby promować nowy projekt swej fundacji Netwerk.Celem projektu jest doprowadzenie do skupienia się na samotność wśród młodych ludzi w okresie szkolnym.


Podczas dzisiejszej wizyty Mary wygłosiła przemówienie, a potem oglądała prezentacje wykonane przez uczniów, którzy opowiadali o swoich doświadczeniach w wyniku uczestnictwa w projekcie.Księżna Mary miała na sobie nowy żakiet duńskiej marki więcej informacji kolejny raz wielobarwny top z jedwabiu z włoskiego domu mody, Prada. z kolekcji Wiosna / lato 2005.


Do tego nosiła granatowe spodnie i czarną marynarkę, które nie zostały jeszcze zidentyfikowane.


Czarna pleciona torebka pochodzi Bottega Veneta.

Zdjęcia dodam później na razie znalazłam jedynie ze znakami wodnymi, a dodawanie tych zdjęć jest nielegalne :(

***

Oficjalne zdjęcia księżnej Marie

121.jpgPrinsesse-Marie-civil.jpg3 komentarze:

  1. Fajna ta torebka. Skoro nie będzie teraz żadnych wyjść księżnej to ja chętnie poczytałabym o królowej.Jaką jest monarchinią, jaką osobą prywatną i co o nie myślą Duńczycy? Fajnie by było jakbyś coś takiego napisała tym bardziej że w tym roku obchodzi jubileusz panowania.

    OdpowiedzUsuń
  2. Czy tylko ja mam wrażenie że księżna Marie to kopia księżnej Mary? Widać panowie mają podobny gust, a może książę Joachim zapatrzył się w swoją szwagierkę.

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga