sobota, 10 listopada 2012

Księżna Mary w Mozambiku Dzień I


Wczoraj księżna Mary przybyła do Mozambiku. Około godziny czternastej księżna spotkała się z premierem Mozambiku Alberto Vaquina, udało się Jej także spotkać z Ministrem Zdrowia, dr. Alexandre Manguene.
 Po południu odwiedziła Klinikę AMODEFA w Maputo, doradzić młodym ludziom w zakresie zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego. AMODEFA (Mozambiku Rodzina Stowarzyszenie Rozwoju) współpracuje z UNFPA (United Nations Fund mieszkańców) które promuje seksualne zdrowie młodych ludzi poprzez edukację, informacje i porady.
Mozambik to państwo położone w południowo-wschodniej Afryce. Graniczy z RPA, Suazi, Tanzanią, Malawi, Zimbabwe i Zambią. Przez kilka wieków był kolonią portugalską, w 1975 uzyskał niepodległość.

Księżna na tę okazję wybrała sukienkę od Hugo Boss, co sugeruje, że musi ona być jedną z ulubionych kreacji księżnej. Zakładała już ją cztery razy w tym roku na różne eventy. Mary mogliśmy także oglądać w czarnej wersji tej sukienki.

Dodała, cienki brązowy pas w talii, oraz oczywiście jej ulubioną parę kolczyków od Marianne Dulong.

***

Więcej zdjęć

I Maryja MozambikI Maryja MozambikI Maryja Mozambikmaryafrikamaryafrikamaryafrikamaryafrikamaryafrikamaryafrikamaryafrika

W Ambasadzie Danii

maryafrikamaryafrikamaryafrikamaryafrikamaryafrikamaryafrikamaryafrikamaryafrika

1 komentarz:

  1. Mozambik to piękny kraj. Tak jak cała Afryka. Ma wielki potencjał mimo, że to najbiedniejszy kraj świata. Bardzo fajnie, że Mary postanowiła im pomóc chociaż w taki sposób ;)
    Wyglądała wczoraj bardzo ładnie. Mi bardzo się podoba ta sukienka od Hugo Bossa ;)

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga