środa, 28 listopada 2012

Rodzina Królewska na premierze "Dziadka do Orzechów"


Niestety nie miałam dostępu do internetu i nie mogłam napisać notki. W niedzielę cała rodzina królewska z wyjątkiem księcia Joachima i księcia Henrika wzięła udział w premierze spektaklu "Dziadek do orzechów".
Królowa brała czynny w przygotowaniach do spektaklu. Królowa Małgorzata II powiedziała, że była zdenerwowana przed premierą "Dziadka do orzechów", na którą zaprojektowała scenografię i kostiumy.

PREMIE~2.jpg
"Każdy, kto brał udział w tworzeniu spektaklu jest odpowiedzialny za wydajność działa i jego skuteczność w przekazie. Dlatego czuje się zdenerwowana.."


Już 23 listopada na premierze z królową pojawiły się, królowa Anne-Marie i księżniczka Benedikte 

księżna miała czarną torebkę Bottega Veneta

***


to zdjęcie podoba mi się najbardziej :)

***

Królewskie polowania z udziałem Mary od 2003 roku. Musze przyznać, że jestem przeciwna zabijaniu niewinnych zwierząt:pierwszy raz w polowaniu uczestniczyła Mary2006
2007


2009


2010

Książę Christian Danii, 5 lat, odkryto wtorek, 16 listopada 2010 r. psują królewskich polowań w Fredensborg, otoczony przez swoich rodziców Maryi i Frederik i jego dziadków Małgorzata i Henrik.Le prince Christian de Danemark, 5 ans, découvrait mardi 16 novembre 2010 le butin de la chasse royale, à Fredensborg, entouré de ses parents Mary et Frederik, et de ses grands-parents Margrethe et Henrik.Le prince Christian de Danemark, 5 ans, découvrait mardi 16 novembre 2010 le butin de la chasse royale, à Fredensborg, entouré de ses parents Mary et Frederik, et de ses grands-parents Margrethe et Henrik.Książę Christian Danii, 5 lat, odkryto wtorek, 16 listopada 2010 r. psują królewskich polowań w Fredensborg, otoczony przez swoich rodziców Maryi i Frederik i jego dziadków Małgorzata i Henrik.  - Zdjęcia PurePeopleLe prince Christian de Danemark, 5 ans, découvrait mardi 16 novembre 2010 le butin de la chasse royale, à Fredensborg, entouré de ses parents Mary et Frederik, et de ses grands-parents Margrethe et Henrik.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga