piątek, 16 sierpnia 2013

Co nowego ?

isabella

Jak się okazuję, podczas sesji przed pałacem Amelienborg, znaleźli się także zagraniczni dziennikarze. Bille Bladet napisał, że amerykanie są wprost zachwyceni księżniczką Isabellą:

"to normalne dziecko, jak każda mała dziewczynka, jest uśmiechnięta i ma siniaka na kolanie"
"miło popatrzeć na tak ubrane dziecko, u mnie w Kalifornii codziennie widuję dzieci w jej wieku w obcisłych bluzkach i spodniach, miło zobaczyć taką słodką odmianę"

***

Jak już pisałam Mary i Isabella miały takie same bransoletki. podobnież mama i córka, zrobiły je same. Poza tym znajoma Mary wspomniała, że księżna powiedziała córce: "Jeśli będzie Ci mnie brakowało spojrzyj tylko na bransoletkę, a będę przy Tobie".  

Na poniższych zdjęciach widać bransoletki, na pierwszym zdjęciu na ręce Isabelli, na drugim na ręce Mary.

 

Jak już pisałam ksiażę Frederik nosił tę samą marynarkę co dwa lata temu gdy Christian rozpoczynał szkołę, dziś rano zauważyłam, że Fred nawet do niej dopasował sznurowadła w butach ;)

Trudno o dobre zdjęcie, ale tutaj widać.


Ten filmik jest świetny:

8 komentarzy:

 1. Właśnie przez to Isabelle jest taka urocza - to normalne, słodkie dziecko :D Z tą bransoletką to wprost cudowny pomysł!
  u mnie nowa notka .// http://sam-barks.blog.pl/ zapraszam!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Premiera płyty Maite Perroni "Eclipse de Luna" jednak nieco wcześniej? więcej w nowej notce na http://maite-perroni.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 3. Te dzieci są ubierane normalnie, zwykłe ubrania, a nie to co celebryci robią ze swoimi- zamawiają śpioszki od Diora itp. Głupota!

  A tutaj normalność, i za to ode mnie plus. A minus za brak oficjalnych zdjęć :(

  Bransoletka to dobry pomysł :)

  Pozdrawiam Ania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Isabell jest urocza http://den-radcliffe.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Boże, te dzieci są cudowne :)

  Dobra nowina na http://ratowanieswiata.blogspot.com/2013/08/1936-zelus-ma-dom.html :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolejny krok bloga do przodu: http://ratowanieswiata.blogspot.com/2013/08/1938-adam-bouska-wspiera-twittera-bloga.html - czyli NN :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Słodka mała:)
  ps.
  Księżna, królowa, księżniczka to motyw z wielu bajek, baśni, ale także i filmów. Mój blog wierszem ukazuje między innymi takie wątki. Zapraszam, więc wszystkie duże i małe księżniczki do czytania pojedynczych wątków, versemovie.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeżeli masz dobre serce, to pomóż. Proszę, wejdź tutaj: http://ratowanieswiata.blogspot.com/2013/08/1943-uratujmy-wieczorynke-promocja.html i podpisz petycję. Tam znajdziesz więcej informacji na temat sprawy itp., proszę też o reklamy - np. na swoim blogu czy gdziekolwiek indziej. Wierzę w Ciebie! Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga