wtorek, 6 sierpnia 2013

Nowe informacje


Wakacje Duńskiej Rodziny Królewskiej dobiegają końca, powoli jak pewnie zauważyliście zapełnia się kalendarz księżnej Mary i księcia Frederika. Następca Tronu i Jego żona wracają do pracy, od dziś do 19 sierpnia książę Frederik jest regentem. W tym czasie królowa i Jej małżonek książę Henrik będą spędzać zasłużone wakacje we francuskiej rezydencji księcia w Cayx.

 

Pałac poinformował, iż 13 sierpnia księżniczka Isabella rozpocznie edukację w szkole publicznej Tranegård School w Gentofte. Do tej szkoły uczęszcza brat księżniczki, Christian. O 9.15 przy wyjściu z pałacu pojawią się Isabella i Jej rodzice, aby fotografowie i dziennikarze mogli zrobić zdjęcia i krótki wywiad ze świeżo upieczona uczennicą. Cała "procedura" będzie wyglądać tak jak dwa lata temu w przypadku księcia Christiana.

 

o krótkiej sesji rodzina już prywatnie uda się do szkoły na rozpoczęcie roku. 


***

Już po jutrze zobaczymy Mary pierwszy raz oficjalnie od dłuższego czasu, księżna będzie uczestniczyć w 
 CIFF (Copenhagen International Fashion Fair) w Bella Center w Kopenhadze. Przyjazd księżnej planowany jest na godzinę 10.15. 

Copenhagen International Fashion Fair (CIFF) po raz pierwszy pojawił się na skandynawskiej scenie mody w 1993 roku. Dziś CIFF jest największym targiem mody w Europie Północnej z ponad 40.000 niezliczonych marek prezentowanymi pod jednym dachem.

EDIT:

Zdjęcie: Some lucky children met Mary in Legoland last monday :)

Przed chwilą znalazłam zdjęcie Mary z Legolandu, dziewczynce i chłopczykowi udało się zrobić zdjęcie z księżną Mary ;)

12 komentarzy:

 1. No to czekam na fotki słodkiej Izabelli z pierwszego dnia szkoły.
  Ja choć nie mam zdjęć, a było to dawno, trochę pamiętam. Przed wejściem do budynku dostałam buziaka od mamy :)
  Pamiętam, że siedziałam w pierwszej ławce, a moją pierwsza lekcją w życiu była matematyka.

  Pozdrawiam Ania :)

  OdpowiedzUsuń
 2. FOTOGRAFOWIE powinno być :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny jest ten zielony wygląd bloga :)
  szkoda, że sama na niego nie wpadłam... :(

  kiedyś będziemy oglądać zdjęcia George'a jak idzie do szkoły ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze, to miałam wątpliwości, co do zieleni, ale teraz mi się bardzo podoba ;) Oprócz tego zakochałam się w tym szablonie, wcześniej go nie zauważyłam, widziałam go na blogach na platformie worldpress, bardzo mi się podoba, jest inny, nie wiem czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, ale wszyscy na siłę wybierają białe szablony, mi osobiście się bardzo podobają, ale sądzę, że blog powinien się wyróżniać i zwracać uwagę od pierwszej chwili ;)

   Usuń
  2. Mi również podoba się aktualny szablon bloga.
   Pozdr Ania

   Usuń
 4. Co to znaczy, że Fryderyk jest regentem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tzn., że Królowej Małgorzaty II nie ma w kraju i wtedy on jak gdyby rządzi ;) Po prostu państwo nie może zostać bez władcy.

   Usuń
 5. Izabello! Książę Nikolai i Książę Felix nie uczęszczają do tej szkoły co Książę Christian. Obydwaj uczą się w prywatnej szkole - Krebs. W sieci można znaleźć zdjęcia jak Joachim lub ich matka odprowadza ich do szkoły. Krebs to ta sama szkoła prywatna, w której uczyli się Frederik i Joachim. Christian uczy się w publicznej szkole jako pierwszy następca tronu w historii.

  A co do CIFF to może dodaj jakąś informację o tym od kiedy Księżna jest jego patronką i może daj jakieś zdjęcia z poprzednich lat z outfitami Księżnej??? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację, gdy to pisałam coś mi się nie zgadzało, w jakimś artykule pisało, że chodzą do jednej szkoły, nie było mnie w domu i sprawdzałam w internecie w telefonie, wtedy się skapłam, że źle napisałam, ale nie mogłam poprawić.Przyznam, że jeśli chodzi o Joachima i Jego dzieci nie zawsze się orientuje we wszystkim. Tak czy inaczej dziękuję ;)

   Wydaje mi się, że CIFF to tak jaku Nas Fashion Week, tyle, że nie zbierają się na nim projektanci tylko z Danii, ale ze wszystkich państw skandynawskich ;)

   Usuń
  2. Notkę ze stylizacjami Mary podczas CIFF opublikuję jutro ;)

   Usuń
 6. Ciekawe jak będzie wyglądała ta sesja :) Fajnie, że jest taki pomysł aby porozmawiać ze świeżo upieczonym uczniem :) U mnie NN - zapraszam! [HilaryVault]

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga