środa, 20 kwietnia 2016

Kolejna wizyta oficjalna

W dniach 27-30 września książę Fryderyk i księżna Mary udadzą się z wizytą oficjalną do Stanów Zjednoczonych.  Oficjalne spotkania rozpoczną w Waszyngtonie,  by później wraz z duńską delegacja uczestniczyć w innych wydarzeniach w Bostonie.

6 komentarzy:

 1. Trochę czasu do tej wizyty zostało, może będzie jakaś inna oficjalna wcześniej

  OdpowiedzUsuń
 2. Miła wiadomość. Czekamy na wrzesień.;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Znowu USA? Bez sensu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego? Przecież bedzie to wizyta ekonomiczna i gospodarcza, a takiej do Stanów nie odbyli od lat. Radze się zastanowić, a jeśli jesteś nie poinformowana w ogóle nie komentować. Skoro nie lubisz Mary to tutaj nie zaglądaj, oszczędzisz sobie nerwów.

   Usuń
  2. ostatni raz z wizytą w USA para książęca była w 2011 w związku z 100-leciem stowarzyszenia skandynawsko-amerykańskiego

   Usuń
  3. Anonimowy 21 kwietnia 2016 09:59 --> a ja radzę Tobie zastanowić się nad wnioskami, które wyciągnęłaś z mojego komentarza, w którym nie ma nic o sympatii czy antypatii. Gdybym Mary i całej DRK nie lubiła to ich losów nie śledziłabym od 2003! Długo, nie sądzisz?
   Tak jak napisała Olga ostatnia wizyta w USA była w 2011 r. i w moje ocenie było to stosunkowo niedawno. Patrząc po tym, że na świecie jest ponad 200 państw mogłaby się ona odbyć do zupełnie innego.

   Usuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga