piątek, 29 kwietnia 2016

Wręczenie stypendiów + więcej

Dziś księżna Mary uczestniczyła we wręczeniu stypendiów swojego imienia.


Księżna na spotkanie udała się raptem po 3 godzinach od przylotu z Afryki. Tegorocznymi laureatami zostali Tempe McMinn i Winifred Knight - australijscy studenci, którzy angażują się w projekty mające na celu rozwój Nepalu i Tybetu.
Na to wydarzenie Mary założyła płaszcz od Prady, bluzkę Hugo Bossa, do tego kopertówka od Carlend Copenhagen i szpilki od Gianvito Rossi.
*****
W czasie wizyty w Burkina faso Mary otrzymała niezwykły prezent, a mianowicie kozę. Kilka lat temu księżna Marie też otrzymała takie zwierzę.

*****
W tym tygodniu w Holandii obchodzono Dzień Króla. Uczestniczyła w nim również szwagierka króla, księżna Laurienten, która na tą okazję wybrała płaszcz od Missioni, który nosiła też księżna Mary.

Która z pań wyglądała lepiej?

*****
Dziś oficjalne rozpoczęto świętowanie 70 urodzin króla Szwecji, Carla Gustawa XVI. Wczoraj do Szwecji przypłynął statek należący do duńskiej rodziny królewskiej, A już dziś mogliśmy zobaczyć na nim księżniczkę Benedictę, która dziś obchodzi swoje 72 urodziny. Jutro księżna Mary i książę Fryderyk będą uczestniczyć w  wieczornym przyjęciu. Jestem bardzo ciekawa co tym razem wybierze Mary.

 

2 komentarze:

  1. Bardzo czekam na stylizacje Mary:) ciekawe informacje :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mary lepiej wygląda i to 100 razy!!!!!!

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga