czwartek, 1 listopada 2018

Spotkanie w ramach Værket Project

30 października księżna Mary wzięła udział w zajęciach w ramach projektu Værket, który tworzy Fundacja Mary oraz Czerwony Krzyż przy współpracy z Velux Foundation.
Celem projektu jest wspieranie dorosłych w wieku 30-60 lat doświadczających długotrwałej samotności. Zajęcia prowadzone są w grupach networkingowych, które obejmują wspólne działania, wymianę doświadczeń i rozwój społeczny.
Po przyjeździe księżna spotkała się z obecnymi i byłymi uczestnikami oraz wolontariuszami. Podczas spotkania księżna wzięła udział w ćwiczeniu "A Picture of...", które miało zachęcić do opowiedzenia o zaletach projektu. Księżna wybrała but jako symbol pierwszego kroku i akceptacji swojej samotności. A w kolejnym uczestnicy mieli za zadanie wybrać obrazek, który symbolizuje ich marzenia. Tym razem Mary wybrała zdjęcie afrykańskiego krajobrazu, gdyż jej marzeniem jest podróż do Afryki z dziećmi, by pokazać im ten niezwykły kontynent i zwierzęta, które zagrożone są wyginięciem. Na koniec zjedli wspólny posiłek.

Tego dnia księżna miała na sobie płaszcz z Max Mary i bluzkę od Jespera Hovringa.

Zdjęcia: kongehuset, facebook

2 komentarze:

  1. NICE OUTFIT FOR TODAYS EVENT. THE BLOUSE LOOKS LIKE THE PATTERN OF THE MILITARY UNIFORMS. JUST MO. BUT CP MARY LOOK GOOD.

    OdpowiedzUsuń
  2. Miło,że księżna osobiście zaangażowała się w terapię.

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga