niedziela, 9 grudnia 2018

Rodzina książęca na koncercie świątecznym

Wczorajszego wieczoru na koncercie świątecznym Dziecięcego Chóru Duńskiego Konserwatorium Muzycznego Børnekors oprócz księżnej Mary, która jest patronem chóru pojawił się również książę Fryderyk z dziećmi. Już parę razy zdarzały się sytuacja, że zapowiedziana była obecność księżnej, a pojawiała się cała rodzina. Lecz w tym roku do rodziny książęcej dołączył również tata księżnej, John Donaldson i jej macocha, Susan Donaldson. 
Po występie, na którym zaprezentowano kolędy i pastorałki księżna spotkała się z chórzystami, by podziękować im za występ oraz złożyć życzenia świąteczne. 
Chór składa się z około 80 dzieci w wieku 7-18 lat. Większość repertuaru stanowią hymny i utwory klasyczne, choć nie brakuje także utworów współczesnych. 

Tego wieczoru Mary założyła narzutkę od Heartmade, sweterek Ralpha Laurena oraz spódnicę od Prady. Do całości dobrała torbę od Bottega Veneta i buty od Prady.

 Zdjęcia: facebook, billetbladet, dailymail, kongehuset

3 komentarze:

  1. Super, że była cała rodzina :) Wszyscy świetnie wyglądają :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Czy to Isabela czy nie?Ależ nam wyrosła!

    OdpowiedzUsuń
  3. Te buty niezbyt mi pasują do tej spódnicy. Gdyby były krótsze buty, albo krótsza spódnica, wydaje mi się, że wtedy wyglądałoby to lepiej ;)

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga