czwartek, 5 grudnia 2019

Para książęca z dziećmi na premierze spektaklu Bracia Lwie Serce + więcej

22 listopada, czyli w piątkowy wieczór para książęca zabrała swoje dzieci na premierę spektaklu "Bracia Lwie Serce" na podstawie utworu Astrid Lindgren. Wyjątkowi goście zostali powitani przez reżysera Thomasa Bendixena, reżysera teatralnego Kaspera Holtena oraz aktora Mortena Kirkskova.
Księżnej, księciu oraz ich dzieciom wystawiony w Playhouse spektakl przypadła do gustu, a w czasie przerwy między pierwszą a drugą częścią przedstawienia rozmawiali z innymi widzami i dzielili się wrażeniami.
Po zakończeniu przedstawienia książę Vincent został zapytany przez dziennikarzy o wrażenia. Vincent odparł, że bardzo mu się podobało, ale nie umiał wskazać co najbardziej.
Powieść Astrid Lindgren została opublikowana w 1973 roku i przetłumaczona na 46 języków. To opowieść o odwadze, rodzeństwie, walce ze złem i śmierci.


*****

1 grudnia,  w niedzielny wieczór w Tivoli przygotowano niezwykłe przedstawienie, a mianowicie odbyła się premiera baletu "Królowa Śniegu". Wyjątkowość tego wydarzenia podkreśliło to, iż królowa Małgorzata zaprojektowała stroje oraz dekoracje. To już ósmy raz, gdy królowa zostaje zaangażowana w przygotowanie przedstawienia wystawianego w sali koncertowej Tivoli. Aby zobaczyć efekty pracy królowej na premierze pojawiła się prawie cała rodzina, czyli królowa Anne-Marie, księżniczka Benedikte, książę Fryderyk z dziećmi, księżna Marie oraz książę Nikolai oraz hrabina Ingrid.
Niestety na premierze zabrakło księżnej Mary, która w tym czasie była już w drodze do Indonezji. 
Królowa Małgorzata przybyła na miejsce godzinę wcześniej i nie mogła ukryć zdenerwowania. 
Balet jest nową interpretację bajki "Królowa Śniegu napisanej przez Hansa Christiana Andersena. 

 Zdjęcia: billetbladet, newmyroyal

9 komentarzy:

 1. Wow, ale Christian szybko rośnie. Jest mega wysoki, niedługo przerośnie rodziców :D. Cudowna z nich rodzina, są tacy normalni...

  OdpowiedzUsuń
 2. Książę Chrisitan ma trądzik?!?! Przecież to książę..

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak zwykle miło widzieć rodzinę w komplecie :) Małgorzata chyba lubi projektowanie strojów skoro zaangażowała się w to już po raz 8 :) swoją drogą ciekawe jakie to uczucie mieć na sobie strój który wyszedł spod igły królowej ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy książę Christian ma dziewczynę? Bo tak pisało ktoś na ttwiterze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pojawiły w zeszłym roku zdjęcia księcia w towarzystwie pewnej dziewczyny, ale trudno stwierdzić czy są tylko znajomymi, przyjaciółmi czy kimś więcej...
   Książe jest jeszcze młody i wszystko przed nim. Nie chciałabym narazie komentować jego życia uczuciowego.

   Usuń
 5. Dwie przepiękne historie z królewskim udziałem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna rodzina :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo podoba mi się sukienka Isabelli. Wiadomo skąd pochodzi?

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga