czwartek, 22 września 2016

Wizyta w Nowym Jorku - dzień 3Księżna wzięła udział w spotkaniu “Deliver for Good: Investments in Girls and Women to Achieve the SDGs” zorganizowanym przez Women Deliver i inne organizacje partnerskie.


Następnie w towarzystwie Clausa Meyera, współzałożyciela restauracji Noma, zwiedziła hale targową  ”Greath Northern Food Hall", gdzie promowane są skandynawskie produkty. Hala zostala otwarta w czerwcu.
 Dołączył do nich również premierem Larsem Løkke Rasmussenem. Cała trójka zjadła na koniec razem lunch.

 Mary miała na sobie spódnice od Dolce&Gabbana i bluzkę od Hugo Bossa. Zestaw ten księżna nosiła już 2 lata temu w Johannesburgu.


Claus Meyer spotkał księżną już w zeszłym roku podczas "Nort-Nordic Food Festival" w West Village.Księżna jest już w Danii, a wieczorem ma kolejne wyjście. A do USA wróci już 27 października, ale tym razem z księciem Fryderykiem.

*****
Wczoraj królowa Małgorzata otworzyła nowa wystawę w Pałacu Amalienborg. Wśród 200 gości znalazł się John Donaldson, tata księżnej Mary, oraz Jane, jej siostra. Tu możecie obejrzeć video z tego wydarzenia.
Najprawdopodobniej rodzina Mary jest w Danii od 2-3 tygodnie i razem świętowali 75 urodziny Johna Donaldsona.6 komentarzy:

 1. Zakochałam się w spódnicy Mary.
  Ps Ileż ona ma wyjśc! Uwielbiam w niej ta pracowitość i to że nie osiada na laurach tylko robi więcej i wiecej. Dobre jest także to że wybrała sobie jedną płaszczyznę społeczna, na ktorej się skupia i działa wiele w tej dziedzinie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Liczyłam na to, że rodzina, albo po prostu któreś z dzieci mieszkających w Australii, czy na Tasmanii przyleci do Danii i będą razem świętować :) Jak miło, że Królowa zaprosiła siostrę Mary i jej tatę na taką wystawę. Być może siostra mieszka w Pałacu u Mary. Fajnie byłoby zobaczyć zdjęcia ze spaceru sióstr.
  Rodzina przyleciała a Mary w USA, a zaraz po powrocie kolejne wyjście :)

  P.S. Widać, że Jane uprawia sport.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również jestem fanką tej spódnicy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam,

  księżna Mary pięknie wygląda w tej spódnicy.
  Jeśli chodzi o wydarzenia w Pałacu Amalienborg, to bardzo miło, że królowa Małgorzata zaprosiła ojca i siostrę księżnej Mary i wspólnie brali udział w otwarciu wystawy.

  Pozdrawiam,
  wierna czytelniczka

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga