czwartek, 11 maja 2017

Copenhagen Fashion Summit


Dziś księżna Mary uczestniczyła w otwarciu Copenhagen Fashion Summit i wystąpiła w podwójnej roli: jako patron wydarzenia, a także mówca. CFS to międzynarodowa konferencja zajmująca się zrównoważonych rozwojem mody. Odbywa się w sali koncertowej DR w Kopenhadze.
Księżna wygłosiła przemówienie i uczestniczyła w dwóch panelach: "Moda dla sprawy" i "Wezwanie Światowej Mody: zaproszenie do współpracy w całej branży". W konferencji wzięło udział wielu ekspertów, organizacji pozarządowych, przedstawicieli mediów i polityków, aby omówić rozwój branży tekstylnej.
"Moda wykracza poza ubrania i sposób jaki wybraliśmy na życie, pomaga nam wybrać dobrze.Wszyscy jesteście częścią przemysłu, który inspirował i prowadził pokolenia, a teraz może być inspiracją i doprowadzić do czystej przyszłości." - powiedziała księżna w swoim przemówieniu.
Copenhagen Fashion Summit odbył się po raz pierwszy w 2009 roku w związku ze szczytem COP15 i od tego czasu odbył się jeszcze w 2012, 2014 i 2016 roku.
Księżna Mary wieczorem weźmie udział w przyjęciu w Langeliniepavillonen w związku z trwającym szczytem.
  Mary wybrała dziś spódnicę od H&M, którą nosiła m.in na obchodach Dnia Flagi.

7 komentarzy:

 1. Widzę że Mary drugi dzień stawia na kwiaty :) i dobrze bo pięknie w nich wygląda

  OdpowiedzUsuń
 2. Kreacja piękna, ale Mary mogłaby mnie zachwycić gdyby nie ta fryzura. Może się czepiam, ale wygląda to tak, jakby nie miała czasu spotkać się z fryzjerem po powrocie z Norwegii...

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pierwszy rzut oka myślałam że Mary ścięła włosy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Stylizacja udana, ale fryzura dziwna :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fryzura fatalna, ale strój ładny

  OdpowiedzUsuń
 6. Love the hairstyle, different but successful.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ne jestem przekonana do takiego połączenia spódnicy i bluzki, ale wygląda ciekawie. Fryzura zaś wygląda lepiej jak Mary stoi profilem.

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga