środa, 24 maja 2017

Czy Mary i Fryderyka czeka kolejna podróż?

Według Billet Bladet na jesieni para książęca uda się do Japonii. W październiku staną na czele dużej delegacji biznesowej. Dania ma nadzieję na nawiązanie bliższej współpracy z jedną z największych gospodarek na świecie.
Wizyta ta będzie również okazją do uczczenia 150 rocznicy nawiązania stosunków między Danią a Japonią. 
Dla przypomnienia Mary i Fryderyk odwiedzili Japonię ostatni raz w marcu 2015 roku kiedy to towarzyszyli delegacji z Grenlandii, by promować ich kulturę i handel.
Nie zapominajmy, że już w poniedziałek rozpoczyna się wizyta pary książęcej w Szwecji.

6 komentarzy:

 1. Dziwne trochę,że tylko po 2 latach znów polecą na drugi koniec świata,ale mi to nie przeszkadza . Stylizacje Mary wszędzie są dobre: )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tez uważam, że to dziwne, iż znowu tam lecą. Jednak teraz Azja jest uważana za doskonały rynek zbytu :/ Mogliby jednak polecieć gdzie indziej. Ameryka Południowa to też ciekawy rynek, a Mary mogłaby tam sporo zdziałać jeśli chodzi działalność na rzecz kobiet.

   Usuń
 2. Czytałam o tym i też wydawało mi się to trochę dziwne, że w odstępie zaledwie dwóch lat znowu udają się do Japonii. Jak chcieli uczcić 150-lecie stosunków dyplomatycznych to równie dobrze mogli zaprosić kogoś z rodziny cesarskiej do Danii.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mogliby pojawić się w Polsce :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byli w Polsce, w 2014 roku i prędko nie wrócą :(

   Usuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga