wtorek, 16 maja 2017

Otwarcie ASIC + wręczenie Womenomics Global Impact Award

Księżna Mary uczestniczyła w otwarciu Arla Foods Global Innovation Centre (ASIC) w Agro Food Park w Aarhus. Arla Foods to międzynarodowa korporacja z siedzibą w Viby i jest to największy producent nabiału w Skandynawii.
Samo centrum ma powierzchnię 10.000m2, a jego celem jest rozwój produktów oferowanych przez firmę. W centrum znalazły się laboratoria badawcze i do oceny sensorycznej. Arla jest czwartym na świecie co do wielkości producentem nabiału, zaopatruje go ponad 12 000 rolników. Arla Foods Global Innovation Center zatrudni 150 pracowników z całego świata.Księżna wybrała marynarkę od Helmuta Langa, bluzkę Hugo Bossa, spódnicę Designers Remix i piękne szpilki Gianvito Rossi.


*****


Po południu nastąpiło wręczenie nagród przyznawanych przez Womenomics Business Conference. Mary została nagrodzona w kategorii Global Impact za działalność na rzecz równouprawnienia i zapewnienia praw kobiet i dziewcząt nie tylko w Danii, ale na całym świecie.*****Poczta na Grenlandii i Wyspach Owczych wydała specjalny znaczek z królową Małgorzatą i księcia Henrikiem z okazji ich 50 rocznicy ślubu, która przypada na 10 czerwca.
Zdjęcia: kongehuset, twitter, newmyroyal

2 komentarze:

  1. Bardzo nowoczesna i elegancka stylizacja.
    Myślałam,że uroczystość będzie bardziej wystawna.

    OdpowiedzUsuń
  2. Super stylizacja jak zawsze w przypadku Mary! Nie pamiętam kiedy była źle ubrana.
    Znaczek bardzo ładny. Szkoda jednak, że Henrik nie pojawił się z królową w Norwegii.

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga