czwartek, 7 września 2017

"Tak łatwo jest przejść obok" - kolacja z okazji 10-lecia Fundacji Mary

"Tak łatwo jest przejść obok. Przymknąć oczy na problemy innych ludzi. Ale są chwile, gdy należy ingerować w życie innych, zapytać się, także oto co jest trudne, róbmy to my jako ludzie i społeczeństwo". To fragment przemówienia księżnej, które wygłosiła wczoraj na przyjęciu. Ona i książę Fryderyk wydali obiad z okazji 10 rocznicy założenia Fundacji Mary. Przyjęcie odbyło się w Pałacu Fryderyka VII. Zaproszeni zostali pracownicy biura i sekretariatu fundacji, jej partnerzy oraz członkowie zarządu.
Po wygłoszeniu przemówienia przez księżną wyświetlono krótki film prezentujący historię Mary Fonden. Następnie głos zabrał Michael Halbye (członek zarządu), który podziękował księżnej za jej ciężką pracę i poświęcenie.
10 lat od założenia fundacji przez księżną Mary minie dokładnie 11 września i już dziś zapraszam Was w niedzielę na specjalną notkę z tej okazji.


 Zdjęcia: twitter

8 komentarzy:

 1. Mary wygląda bardzo promiennie. Widać, że jest szczęśliwa :) Sukienka też mnie zaskoczyła.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mary wygląda obłędnie. I to nie pierwszy raz.
  Plus także za słowa, które są ponadczasowe. ☺

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja po prostu nie mogę czy ona zawsze musi wyglądać tak..... Nie dość że jak nastolatka to jeszcze ma taką gracje i wyczucie stylu jak prawdziwa księżniczka do tego robi wiele dobrego dla innych jest taka prawdziwa, promienna i po prostu śliczna. Jednym słowem mój ideał. Z takich ludzi jak ona powinni młodzi ludzie brać przykład, ponieważ każdy powinien czynić dobro drobnymi rzeczami (ja też popełniam błędy), ale chodzi mi o to ze robiąc dobro dla innych-inni mogą nam też kiedyś pomoc. Pozdrawiam wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
 4. So so beautiful.

  OdpowiedzUsuń
 5. Już nie mogę się doczekać tego niedzielnego postu, chętnie dowiem się czegoś więcej na temat fundacji księżnej.
  Mary pięknie wyglądała

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow! Księżna wygląda niesamowicie, a książę jest bardzo przystojny!

  OdpowiedzUsuń
 7. Tworzą czarującą parę,której chyba nie dotyka upływ czasu.Mary wygląda jak czarodziejka -bajkowy krój sukni,subtelna biżuteria, urocza fryzura.To jednak tylko dopełnienie pięknych,głębokich słów.Podziwiam Mary za tematykę jaką podejmuje w pracy swojej fundacji i z chęcią dowiem się czegoś więcej.

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga