środa, 20 września 2017

Wizyta w Nowym Jorku - dzień 3Rano księżna udała się na szczyt zorganizowany przez magazyn Forbes. Niestety z tego wydarzenia  nie pojawiły się zdjęcia.
Kolejnym punktem był Brooklyn Expo Center, gdzie księżna otworzyła Mistrzostwa Świata Global Goals w piłce nożnej. A także uczestniczyła w nominacji zawodniczek do SDG 5 Dream Team. "Sport ma moc, aby zmieniać świat" - powiedziała księżna na inauguracji turnieju.  Oprócz księżnej na otwarciu mistrzostw pojawiła się również  Ulla Tornaes, duńska minister ds rozwoju i współpracy międzynarodowej, a także Nikolaj Coster Waldau, aktor znany z serialu "Gra o tron" i jednocześnie ambasador mistrzostw. 


Następnie Mary w siedzibie ONZ wzięła udział w spotkaniu zorganizowanym przez Women Deliver, gdzie  ogłoszono, że kolejna konferencja Women Deliver odbedzie się w 2019 roku, a jej gospodarzem będzie Kanada.  W związku z tym była ta również obecna małżonka premiera Kanady, Sophie Gregoire Trudeau.


Na koniec księżna wzięła udział w przyjęciu zorganizowanym w Gotham Hall przez fundację Billa i Melindy Gates, na której wręczono nagrodę Healthy Not Hungry Award. Nagrodę z rąk Mary otrzymał Yorosso Bernard Coulibaly.
 Healthy Not Hungry Award przyznaje się osobie, której starania w walce z niedożywieniem dzieci i kobiet zmienia życie w społeczności lub kraju.

 kZdjęcia: twitter, dailymail, newmyroyal

3 komentarze:

  1. Podczas spotkań ONZ Mary wygląda zawsze biznesowo i elegancko. Oczekiwałam bardziej "szałowej " kreacji na rozdaniu nagród,ale sukienka jest zgrabna,a szpilki świetnie ją urozmaicają.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mary świetnie wygląda w tej sukience

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo podoba mi się poranny strój Mary, lubię oglądać księżne w takich "sportowych" wydaniach

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga