piątek, 27 października 2017

Aktualizacja: Wręczenie nagród FSR


Wczoraj wieczorem księżna Mary uczestniczyła we wręczeniu nagród FSR przyznawanych przez zrzeszenie audytorów duńskiej giełdy. Tegorocznym laureatem w kategorii firm zatrudniających do 250 osób została firma VCS, w drugiej kategorii została wyróżniona spółka Palsgaard, natomiast wśród firm zatrudniających powyżej 500 pracowników wyróżniona została Novo Nordisk. Zaś Novozymes i Carlsberg zostali nagrodzeni za sprawozdawczość dotyczącą realizacji Globalnych Celów ONZ.

  Zdjęcia:twitter, kongehuset

5 komentarzy:

 1. Stylizacja klasyczna ale mnie jakoś nie zachwyca i nie za bardzo mi się podoba

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna stylizacja. Ale Mary ma wyjść kalendarz jest zapełniony po brzegi i nawet już wydarzenia są na stycznia zaplanowane. A wiecie jakie są bankiety noworoczne np. Dla ambasadorów itp chodzi mi o rodzaj

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1 stycznia odbywa się najważniejszy bankiet dla przedstawicieli rządu i innych najważniejszych instytucji, drugi skierowany jest do sędziów Sądu Najwyższego, Gwardii Królewskiej i korpusu oficerskiego, tego samego dnia odbywa się również przyjęcie dla korpusu dyplomatycznego (ambasadorów). Natomiast ostatni jest dla przedstawicieli Sił Zbrojnych, Agencji Zarzadzania Kryzysowego i organizacji objętych królewskim patronatem.

   Usuń
  2. Aaa dzięki to co ja rozłożyłam sobie na trzy dni odbywa się w jednym dniu :D

   Usuń
 3. Pamiętam,że chyba tę samą bluzkę już założyła w tamtym roku ,ale na mniej uroczyste spotkanie.Dlatego trochę jestem rozczarowana brakiem czegoś łał:)Ta stylizacja przypomina mi wersję mundurka.

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga