środa, 11 października 2017

Wizyta w Japonii - dzień IV


Rano para książęca udała się do Hotelu Gajoen, gdzie nastąpiło oficjalne otwarcie misji gospodarczej. Na miejscu przywitał ich japoński minister ds zagranicznych. Książę wygłosił przemówienie, w którym podkreślił relacje łączące oba kraje.  Później razem z księżną oglądał stanowiska duńskich firm m.in Moto Tiles, gdzie "tańczyli" na interaktywnych płytkach szkoleniowych.
Nastepnie Mary i Fryderyk się rozdzielili, książę udał się na seminarium o trendach konsumenckich i rynku żywności, a księżna na otwarcie "Design Lounge" oraz seminarium "DNA duńskiego designu: ku nowym modelom przywódczym".
W południe natomiast książę i księżna zostali przyjęci w Pałacu Imperialnym na lunchu przez Cesarza i Cesarzową.
Po południu para książęca ponownie dołączyła do duńskiej misji gospodarczej, gdzie byli świadkami podpisania nowych umów handlowych. Fryderyk obserwował konkurs zorganizowany przez Leo Pharma A/S na temat badań i rozwoju w dziedzinie innowacji.
Wieczorem Mary i Fryderyk zostali przyjęci na obiedzie przez księcia Naruhito w Pałacu Togo.Księżna wybrała na dziś sukienkę od Vilshenko, którą nosiła już w Waszyngtonie w zeszłym roku. Natomiast wieczorem nosiła spódnicę od Prady.

 Zdjęcia:kongehuset, dailymail, twitter, newmyroyal

6 komentarzy:

 1. Uwielbiam tę sukienkę.Świetnie wygląda z dodatkami w różnych kolorach kwiatów.
  Ten wieczorny komplet znów nosiła tego czerwca w Paryżu. Jest bardzo wykwintny.
  http://1.bp.blogspot.com/-GOf_WRAFrOM/WVPU7uZFX8I/AAAAAAAEyV4/DO3urIWssO8F3qqFVNEvJyl0i2rfgMm2gCK4BGAYYCw/s1600/MvVA6gDLoFE.jpg

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam wieczorną stylizacje prosta a jaka wykwintna. A chciałabym wrócić do wczorajszego postu na chwile a mianowicie do wyjścia Christiana z rodzeństwem mam pytania
  1. Czy to było oficjalne wyjście
  2. Czy był ktoś z nimi jakaś osoba dorosła jak tak to czy z rodziny królewskiej czy jak niania ich

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Nie, było to prywatne wyjście.
   2. Oczywiście towarzyszyło im nawet kilka osób m.in. ochroniarz, niania i jeden z długoletnich pracowników pary książęcej.

   Usuń
 3. Rzeczywiście, jak zobaczyłam księżną w tej sukni, to wiedziałam, że księżna miała już ją na sobie. Wieczorna stylizacja bardzo wykwintna, jak zauważyli poprzedni komentujący.

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga