wtorek, 30 października 2018

Konferencja PwC+ wręczenie nagrody Magasin du Nord Fashion

25 października księżna Mary jako prezes Mary Foundation uczestniczyła w  konferencji dla organizacji charytatywnych z udziałem PwC. PricWaterhouseCoopers (PwC) to międzynarodowa organizacja zapewniająca doradztwo biznesowe. Konferencja skierowana była do przedstawicieli zarządów i dyrektorów wykonawczych duńskich fundacji. Poruszano na niej kwestie dotyczące roli funduszy.
Mary wygłosiła również przemówienie. "Jesteśmy głosem dla tych, którzy sami nie zabierają głosu. Wzmocnieniem dla tych, którzy nie czują się słyszani. I przypomnienie dla wielu, którzy tworzą społeczność, aby spojrzeć w dół i zobaczyć tych, których nie zauważamy."*****


Wieczorem zaś księżna uczestniczyła w rozdaniu nagród Magasin du Nord Fashion 2018 w Kunsthal Charlottenborg. Mary na początku przywitała się z członkami jury, a następnie rozmawiała z nominowanymi projektantami Blanche, Hyun Mi Nielsen i Helmstedt.
Konkurs na magazyn Magazine du Nord Fashion Prize przeznaczony jest dla duńskich projektantów, którzy przygotowali co najmniej jedną kolekcję gotowych ubrań dla kobiet lub mężczyzn. Nagroda opiewa na 500 0000 DKK oraz obejmuje możliwość pokazu mody podczas Copenhagen Fashion Week. Trójka finalistów zaś otrzymuje 5 000 DKK oraz członkostwo przez rok w Dansk Fashion&Textile. Nagroda została przyznana po raz szósty w tym roku. Tegoroczną laureatką została Emilie Helmstedt.

Zdjęcia: konghuset, twitter, newmyroyal, facebook

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga