wtorek, 2 października 2018

Przyjęcie dla prezydium Fundacji Mary + zaproszenie królowej dla rządu

4 września księżna Mary wydała przyjęcie w pałacu Fryderyka VIII dla członków prezydium jej Fundacji. Na instagramie udostępniono wykonane przez Mary zdjęcie jadalni przygotowanej na przyjęcie gości.
Na stronie fundacji zaś pojawiło się nowe zdjęcie wykonane 9 maja na spotkaniu prezydium Fundacji. "Wszystko co Fundacja Mary może zrobić to dzięki temu, że mamy wielu bardzo specjalnych partnerów. Dziś wieczorem spotkamy się na kolacji z tymi, którzy zasiadają w radzie nadzorczej  i zarządzie. Jesteśmy winni im podziękowanie za wsparcie i wiarę w naszą misję stworzenia społeczeństwa z przestrzenią dla wszystkich. Nie moglibyśmy tego zrobić sami."*****

Rodzina królewska na ostatnim Aftenselskab, 13 marca 2014

Królowa Małgorzata zwróciła się do rządu, parlamentu i duńskich członków Parlamentu Europejskiego z zaproszeniem na tradycyjny Aftenselskab, czyli przyjęcie dla duńskich polityków, które odbywa się raz w czasie trwania ich kadencji. Odbędzie się one 24 października.
Ostatnie takie przyjęcie miało miejsce w 2014 roku.
Zdjęcia: facebook, instagram, kongehuset

5 komentarzy:

 1. Czekam więc na tiary i suknie.Może doczekamy się powrotu tiary ślubnej po dłuższej nieobecności albo jeszcze lepiej Midnight Tiara ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Już nie mogę się doczekać Mary na pewno pięknie będzie się prezentować

  OdpowiedzUsuń
 3. Hope all is okay, no posts, will you be back. I miss your posts.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you. Everything is ok, but in the summer I had many activities and I didn't have enought time to write a post. But know I start write overdue posts

   Usuń
 4. Thank you, pleased all is good, nice to have you back. Happy posting.

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga