środa, 9 stycznia 2019

Stylizacja miesiąca - grudzień

Czas na ostatnią ankietę, w której wybierzemy najlepszą stylizację grudnia. By już niedługo wybrać najlepszą stylizację roku.
Głosować można tutaj do 11.01 do 12:00.

1.

2.

3.

4. 

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

23 komentarze:

 1. Zdecydowanie 3, wiem, że to nie na tamat, ale czytaliście, że podobno książę Karol się rozwodzi?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta informacja znalazła sie magazynie New Idea a to raczej mało wiarygodnie źródło, w listopadzie na okładce była ksiezna Mary i informacja, że sie rozwodzi i pisano o dużych problemach w małżeństwie i nawet w artykule była wzmianka, że niby jej mąż ma romans z jakąś blondynką, więc wątpię, że ta gazeta ma aż tak wiarygodne źróda.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś rzeczywiście ta gazeta pisała bardzo pozytywnie o Mary ale ostatnio zdarzyło się im pisać głównie o kłopotach w małżeństwie Mary (można za 10 dolarów wykupić dostęp do internetowej wersji) redaktorzy twierdzą, że współpracuje z nimi jakiś korespondent z Danii, blisko związany z Rodziną Królewska, podobno po tej informacji sprawdzono wszystkich współpracowników pary książęcej więc może część tych informacji jest prawdziwa, zresztaw w gazecie jest bardzo ciekawy wywiad z dziennikarka która rozmawiała z Mary, o tym, że Mary w ostatnim czasie już nie jest tak chętna na rozmowy z australijskimi dziennikarzami ponieważ zadaja jej pytania o małżeństwo. Zresztą księżna w ojczyznie nie jest tak popularna jak sie chyba nam wydaje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedyś już był ten temat na blogu ale chyba Autorka boi się poruszać tematy "cięższe", żeby nie burzyć idealnego wizerunku pary książęcej. To normalni ludzie - mają kłopoty, kryzysy. 15 lat małżeństwa to wyzwanie, nie mówię że się zdradzają ale na pewno ich życie to nie do końca bajka. Ja chętnie poczytam i o tej stronie dworskiego zycia.

  OdpowiedzUsuń
 5. To oczywiste, że jak każda para pewnie mają problemy, ale wątpię w te zdrady, myślę, ze książę zdaję sobie sprawę, że bez Mary nie będzie miał takiego poparcie a tak naprawdę odnoszę wrażenie, że to Mary jest siła tego związku, księciu aż tak nie zależy na tronie.

  OdpowiedzUsuń
 6. 3, pięknie Mary wygląda w tym płaszczyku

  OdpowiedzUsuń
 7. 3, Mary wygląda w tym płaszczu jak 30 latka, pięknie

  OdpowiedzUsuń
 8. Myślę, że autorka piszę tylko sprawdzone informację o Mary, zresztą wydaje mi się, że to olbrzymi sukces, że Mary udało się stworzyć tak udane małżeństwo z księciem, nie jest tajemnicą, że lubił sie bawić, spotykać co chwila z inna kobietą więc myślę, ze to i tak sukces, ze sa ze sobą tyle lat.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak dla mnie z grudnia pochodzą dwie najlepsze stylizacje Mary roku-liliowy płaszczyk i niebieski.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czytając komentarze poczułam się wywołana do odpowiedzi ;) Zdaję sobie sprawę, iż małżeństwo książęcej pary nie jest idealnym tak jak próbuje to kreować dwór. Może i warto byłoby opisać tą "drugą stronę", ale tak naprawdę nie wiemy jaka ona jest. Media podają na ten temat mnóstwo informacji, lecz trudno uznać, które z nich jest wiarygodne. A naprawdę zależy mi, aby blog był źródłem wiarygodnych informacji, a nie kolejnym portalem plotkarskim.
  Przyznam się osobiście, że bardziej interesuje mnie działalność publiczna księżnej niż jej życie prywatne.

  OdpowiedzUsuń
 11. Zdecydowanie 5, ostatnie przemówienie Mary na bankiecie z okazji 50 urodzin Frederica raczej nie wskazuje na zdrady, zdradza a żona nie napisałaby takiego przemówienia i nie przemawiałaby w ogóle, dla pozoru bawiłaby się dla relaxu ale bez takiej pięknej przemowy, bez pięknego pocałunku, póki co każdy szmatławiec dla kasy wymyśli totalną bzdurę a człowiek nie jest w stanie udawać szczęścia cały czas, w końcu robi gesty zdradzające problemy a u nich nie widzę czegoś takiego, jak dla mnie zawsze znajdą się osoby, które lubią psuć ludziom życie

  OdpowiedzUsuń
 12. 1 i 6

  A mnie wlasnie interesuje zycie prywatne, nie zeby z butami wlazic do lozka, ale o publicznym mowi sie wiele, a takim codziennym prywatnym - sladowe ilosci, dlatego to wlasnie jest tak niezwykle ciekawe!

  OdpowiedzUsuń
 13. https://dunskarodzinakrolewska.blogspot.com/2019/01/josephine-i-vincent-osme-urodziny.html?m=1
  Zajrzysz Olgo?
  PS.Mogę do Ciebie napisać meila? Bo chciałabym zaczerpnąć parę porad co do prowadzenia bloga!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już zaglądałam wcześniej ;)
   Jasne możesz do mnie śmiało napisać. Adres mailowy znajdziesz w zakładce: kontakt

   Usuń
 14. Olga moze zrób notke o rzekomych problemach mary i Frederika oraz o tym co myślą o niej Duńczycy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postaram się zrobić, ale dopiero za jakiś czas, bo teraz czeka mnie obrona pracy inżynierskiej

   Usuń
  2. Powodzenia na obronie :)

   Usuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga