poniedziałek, 9 kwietnia 2018

Aktualizacja: Konferencja WHOŚwiatowa Organizacja Zdrowia (WHO) i duński rząd zorganizowały konferencję na temat finansowania NCD. Księżna Mary otworzyła forum pod hasłem "WHO Global Dialogue on Partnerships for Sustainable Financing of (NCD) Prevention and Control" (WHO Globalny Dialog o Partnerstwach na rzecz finansowania prewencji i kontroli chorób niezakaźnych)  w Tivoli Congress Center w Kopenhadze. Celem spotkania jest poszukiwanie nowych możliwości wielostronnych i wielosektorowych partnerstw na rzecz skutecznych krajowych strategii NCD.
Następnie księżna spotkała się z młodzieżą uczestniczącą do Youth Innovation Lab.
Na koniec znalazła również chwilę na rozmowę z księżną Diną Mired z Jordanii, która jest przewodniczącą Union for International Cancer Control, która walczy z nowotworami.


*****


Księżna podzieliła się wczoraj na Instagramie zdjęciem Grace ze spaceru, który podpisała: "Przyszła wiosna i Grace cieszy się ze słońca, ciepłego powietrza i kwiatów".

*****
Stylizacja marca:

Zdjęcia:newmyroyal, dailymail, kongehuset

4 komentarze:

  1. Zdjęcie Grace na trawie jest prześliczne ❤

    OdpowiedzUsuń
  2. Jakie piękne kwiaty i słodka Grace.Księżna ma oko do fotografii i cieszę się,że pałac udostępnia prywatne zdjęcia (choć paradoksalnie chyba częściej na nich widzimy psy niż dzieci: )

    OdpowiedzUsuń
  3. Księżna wybrała elegancką stylizację. Zdjęcie Grace jest śliczne ale ja wolałabym zobaczyć jakieś nowe zdjęcie rodzinki.

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga