czwartek, 26 kwietnia 2018

Wręczenie Danish Rainbow Award - AXIL + Anzac Day

Wczoraj wieczorem księżna Mary uczestniczyła we wręczeniu nagrody honorowej Danish Rainbow Awards - AXGIL.
Już po raz dziesiąty przyznano tę nagrodę. Zarząd Rainbow Business Denmark honoruje tym wyróżnieniem osoby fizyczne, organizacje i firmy, które przyczyniają się do tworzenia lepszych warunków dla osób LGBT.
W tym roku otrzymało ją stowarzyszenie LGBT Denmark - Krajowe Stowarzyszenie Gejów, Lesbijek, Biseksualistów i Transseksualistów.
Księżna Mary jest pierwszym członkiem rodziny królewskiej, który wziął udział we wręczeniu tej nagrody, lecz nie jest to pierwszy raz, gdy księżna mówi na temat praw mniejszości seksualnych. W swoim przemówieniu po raz kolejny Mary podkreśliła, że każdy jest sobie równy bez względu na płeć, rasę, kolor skóry czy orientację seksualną. 


Mary na ten wieczór wybrała płaszcz od Etro.


******


W środę wczesnym rankiem księżna wzięła udział w nabożeństwie w St. Alban's English Church w pobliżu Cytadeli z okazji Anzac Day. Jest to dzień pamięci poległych żołnierzy z Australii i Nowej Zelandii, którzy zginęli w czasie I wojny światowej oraz w późniejszych konfliktach zbrojnych.

 Zdjęcia:kongehuset, facebook,dailymail

3 komentarze:

 1. Olgo czemu za Mary stoją jakieś gołe panie na zdjęciach? To chyba trochę nie przystoi przy członkach rk?

  OdpowiedzUsuń
 2. To,że ludzie o innej orientacji nie powinni być dyskriminowani, nie oznacza,że rodzina królewska powinna promować homoseksualizm- taka jest moja opinia,tym bardziej,że monarchia ma być neutralna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. RK właśnie musi to promować, bo inaczej będą ci ludzie dyskryminowani. W końcu dunska monarchia reprezentuje wszystkich dunczykow, nie tylko tych heteroseksualnych. Skoro widzą, ze zle rzeczy dzieją się w ich kraju osobom homoseksualnym to musza zainterweniowac. W końcu ludzie to ludzie, bez względu na orientację.

   Usuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga