piątek, 12 kwietnia 2019

Prezentacja nowych narzędzi w programie Free for Bullying

3 kwietnia księżna odwiedziła Leisure Institute w Vibenshus School, gdzie zaprezentowano nowe narzędzia w programie Free for Bullying. Szkoła ta od 2014 roku realizuje projekt przeciwdziałania mobbingowi.
Projekt Mary Fonden i Red Child's Project to edukacyjny program przeciwdziałania nękaniu, który wzmacnia społeczność dzieci i zapobiega nękaniu w żłobkach, przedszkolach i najmłodszych klasach szkolnych.
W czasie spotkania zaprezentowano nową piosenkę "Liker" hip-hopowego duetu. Piosenka jest częścią wielu nowych narzędzi, które nauczyciele będą mogli wykorzystywać w pracy z dziećmi. Materiały skierowane są do starszych klas szklonych i obejmują również kanał na YouTube HipSomHap, gdzie dzieci znajdą dobre rady na temat pisania własnych piosenek. Materiały te mają również pomoc dzieciom bezpiecznie poruszać w świecie cyfrowym. Zaprezentowano również jak można wykorzystać Minecraft w przeciwdziałaniu mobbingowi oraz nawiązywaniu relacji między dziećmi. Dzieci grają, pomagają, rozmawiają i negocjują ze sobą, aby budować wspólny świat. Uczą się przez wirtualną społeczność w jaki sposób mogą okazywać tolerancję i opiekę w konkretnych sytuacjach, które będą mogli później wykorzystać w realnym świecie.
Dzień księżna zakończyła mówiąc: "To było naprawdę ekscytujące, jestem wzruszona i szczęśliwa widząc jak program Free for Bullying jest stosowany na tak wiele różnych sposobów".

Księżna tego dnia wybrała sweter Co, spódnicę od Valentino oraz botki Aquazzura.

Zdjęcia: facebook, twitter, newmyroyal

2 komentarze:

  1. Mary była w swoim żywiole z dziećmi.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mary kocha dzieci :) Trochę dziwna ta stylizacja: sweter i buty wskazują na zimę a spódnica lato.

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga