wtorek, 23 kwietnia 2019

Przyjęcie Sørena Hedegaarda + więcej

12 kwietnia księżna Mary otworzyła wystawę "Fashioned from Nature". Po wypełnieniu swoich obowiązków księżną czekała miłe wydarzenie. Bezpośrednio po wizycie w Muzeum Historii Naturalnej Mary udała się do restauracji Beghuset. Świętowano tam 40-lecie pracy Sørena Hedegaarda.

Jak przyznał sam Søren nie zamierzał świętować 40-lecia, bo i czemu miałby to robić skoro nie obchodził 10, 20 czy 30-lecia swojej pracy. Ale to przyjaciele namówili go na urządzenie przyjęcia. Po zarezerwowaniu restauracji, pozostało tylko ustalić menu i zaprosić gości.
Na zaproszenie oczywiście odpowiedziała księżna. "Tak mogę sobie to wyobrazić" - powiedziała Mary dziennikarzom, gdy usłyszała , że menu składa z ulubionej potrawy Sørena, czyli tarteletek.
Søren to stylista fryzur i makijażysta, który współpracował z księżną szczególnie intensywnie w pierwszych latach pobytu w Danii.

Søren Hedegaard z prawej


*****

Anders i Anne Povlsen na koncercie z okazji 50 urodzin księcia Fryderyka. 
A teraz niestety smutne wiadomości. W ostatnich atakach terrorystycznych na Sri Lance Anders Holch Povlsen i jego żona Anne Holch stracili trójkę z czworga dzieci.
Para jest zaprzyjaźniona z rodziną książęcą, co było wielokrotnie widać. Między innymi na premierze baletu "Dziadek do orzechów", gdy do pary książęcej i ich dzieci dołączył Anders Povlsen z czwórką swoich pociech. Państwo Povlsen zostali również zaproszeni na koncert z okazji 50 urodzin księcia Fryderyka. Wspólne prywatne wyjścia świadczą o bliskich relacjach państwa Povlsen i rodziny książęcej. 
"Kim jest Anders Holch Povlsen? Według Forbesa to najbogatszy Duńczyk. Jego majątek wycenia się na 7,9 miliarda dol.

Jako 28-latek przejął stery nad odzieżową firmą Bestseller. Założył ją jego ojciec. Dziś posiada placówki w 45 państwach na świecie. Jest właścicielem takich marek jak: Vero Moda, Vila,Only.
Povlsen jest również największym udziałowcem internetowego sklepu z modą Asos i drugim w kolejności właścicielem ziemskim w Wielkiej Brytanii i pierwszym w Szkocji – podaje RMF FM.
Posiada również drugi największy pakiet udziałów w sklepie internetowym Zalando. Zainwestował również w startup About You." - finanse.wp.pl 
Rodzina książęca i Anders z dziećmi na balecie "Dziadek od orzechów"

Zdjęcia: seoghoer, bt  

3 komentarze:

  1. How very sad for the Povlsen family! What a terrible loss! I am sending them my prayers!

    OdpowiedzUsuń
  2. Widze, ze Christian ma dziewczyna ta co obok niego siedzi. Jakies pol roku temu pewna gazeta podawala info, ze dziewczyna ksiecia to Anna Tillyke

    OdpowiedzUsuń
  3. To musi być straszne też dla pary książęcej i ich dzieci, że rówieśników, których znali, zamordowano w tak bestialski sposób na wakacjach.Takich rzeczy nie sposób ogarnąć umysłem.

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga