wtorek, 21 stycznia 2020

Royal Run odbędzie się na Grenlandii + więcej

Royal Run w tym roku odbędzie się po raz trzeci. Z każdym rokiem wydarzenie się rozwija, odbywa się w większej ilości miejsc i bierze w nim udział więcej osób. Nie inaczej jest w tym roku. Kilka dni temu poinformowano, że Royal Run odbędzie się na Grenlandii w Nuuk. W biegu weźmie też udział książę Fryderyk. 
Grenlandczycy będą mogli wziąć udział w biegach na dystansach: jednej mili, 5 i 10 kilometrów. W ubiegłym roku Royal Run zadebiutował na Wyspach Owczych, gdzie udział wzięło 4010 uczestników. 

*****

Po kilkunastu ankietach przyszedł czas na wyniki na najlepszą stylizację roku 2019. A oto trzy najlepsze, które uzyskały najwyższą ilość Waszych głosów.

Miejsce III: 


Miejsce II:


Najlepsza stylizacja 2019 roku to:


*****

Pod koniec miesiąca księżna Mary przyleci do Danii, aby wziąć udział w kilku zaplanowanych wydarzeniach. 29 stycznia weźmie udział w uroczystości rozstrzygnięcia konkursu medialnego dla szkół ponadpodstawowych, których zadaniem było przygotowanie gazetki szkolnej na temat żałoby i sposobów radzenia sobie z nią. Kilka miesięcy temu księżna spotkała się z jedna z kas, która brała udział w konkursie. Natomiast 2 dni później Mary po raz 5 wręczy nagrodę Women's Board Award. 

7 komentarzy:

 1. Stunning dresses all! I would like to separate the day outfits from the evening looks in the future and have two sets of winners.

  OdpowiedzUsuń
 2. DRK będzie brać udział w Royal Run na Grenlandii? Przecież rok temu było w Kopenhadze, a poza tym na Grenlandii przez cały rok jest śnieg i jest zimno

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Książę Fryderyk ma wziąć udział w biegu na Grenlandii. Bieg odbywa się w kilku miejscach jednocześnie, w zeszłym roku oprócz Kopenhagi były to również 4 inne miasta.

   Usuń
  2. Wydaje mi się,że prawdziwemu pasjonatowi biegania nie przeszkadza zimno, śnieg czy upał. Oni tak mają, pozytywni wariaci.;)
   Wszystkie 3 kreacje są przepiękne i trudno byłoby mi wybrać moim zdaniem najlepszą.

   Usuń
 3. Mam dwa pytania
  1.Czy według Ciebie droga autorko jakaś Polka miała by szanse wstąpić do jakiejś europejskiej rodziny królewskiej (tj szwedzka, dunska, brytyjska, norweska itp) ?
  2. Jak myślisz co się wydarzy w DRK w ciągu najbliższych 10-15 lat?
  Poza tym masz rewelacyjny blog, który jest cudowny i rzetelny. Życzę ci dużoo sukcesów i wszystkiego co najlepsze :)
  Wierna czytelniczka :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Oczywiście, że Polka mogłaby wstąpić do któreś z rodzin królewskich. Nie zapominajmy, że przecież królowa Mathilde jest w połowie Polką. Myślę, że w takim przypadku nie sama narodowość jest najważniejsza, lecz sama osoba - jej osobowość, związek jaki tworzy z członkiem RK. Możemy mnożyć przypadki, w których członek RK żenił się z obcokrajowcem czasem nawet wzbudzając przy tym wiele kontrowersji np. księżniczka Beatrix wyszła za niemieckiego księcia.
   2. Najbliższe 10-15 lat mogą spowodować bardzo duże zmiany w DRK. Biorąc pod uwagę wiek królowej możemy spodziewać się jeszcze większego zaangażowania Fryderyka i Mary w obowiązki państwowe. A nawet (odpukać) zmiany na tronie. Myślę również, iż bardzo duże zainteresowanie będzie wzbudzał książę Christian, będziemy obserwować jego pierwsze związki oraz dalszą edukację czy to na studiach czy w wojsku.
   Można się spodziewać również, iż w momencie, gdy dzieci Mary i Fryderyka dorosną rola Joachima i Marie zostanie ograniczona.
   Dziękuję za miłe słowa :)

   Usuń
 4. Hej! Jestem mamą 13 i 9 latki i często zaglądam tu na bloga. Moje corki tez często pytaja : mama co u Mary.
  No i ja tam im opowiadam, a ostatnio moja 13 latka stwierdziła, że z tego Christiana to nawet fajne ciacho :D i ona prosi o post jak zostac ksiezną... W sensie jezyk, studia, jak poznac ksiecia itp .
  Ja tam sie smieje, z tej "milosci", bo wiadomo cale zycie przed nia, wiec na pewno jej sie zmieni, wiadomo mlodociana milosc czesto sie zdarza i konczy po 2 miesiacach :D
  Bardzo podziwiam pani pracę, i to, że ma Pani takie fajne zainteresowania, bo dzisijsze kobiety to tylko paznokcie, kosmetyki itp. Ma pani duze pozdrowienia od moich córek i ode mnie. Zyczymy Pani wszystkiego dobrego!!

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga