wtorek, 21 maja 2019

Copenhagen Fashion Summit - dzień 2 + ślub księżniczki Alexandry

16 maja (czwartek) rozpoczął się drugi dzień Copenhagen Fashion Summit. Jak dzień wcześniej na konferencji pojawiła się księżna Mary. Oprócz Evy Kruse na księżną czekały dziewczęta z chóru DR Pigekoret.
Księżna wzięła udział w dyskusji panelowej, a także odwiedziła wystawców na Forum Innowacji. Przedstawiono tam innowacyjne rozwiązania w ramach zrównoważonego przemysłu mody.  Na koniec Mary udała się na Youth Fashion Summit, gdzie 80 uczniów prezentowało swoje "wymagania" dla przemysłu odzieżowego. 


*****


Wieczorem na zakończenie konferencji odbyła się uroczysta kolacja w Pawilonie Lagelinie, w którym księżna również wzięła udział. Mary przybyła w towarzystwie Evy Kruse.
Co ciekawe księżna tego wieczoru założyła skróconą suknię od Ralpha Laurena, którą nosiła na bankiecie przedślubnym księżniczki Victorii i księcia Daniela. 


*****


W sobotę (18 maja) odbył się ślub księżniczki Alexandry Sayn Wittgenstein Berleburg oraz hrabiego Micheala Ahlefeldta Lurvig Bille. Uroczystość odbyła się w kościele Sant Jorgensa w Svendborg. 
Ślub do ostatniej chwili utrzymywany był w tajemnicy. Księżniczka i hrabia spotykają się od dwóch lat. Lecz tak naprawdę znają się całe życie, gdyż księżniczka Benedikte jest matką chrzestną hrabiego. Dla ALexandry jest to drugi ślub, a dla Micheala trzeci. 
Na uroczystości pojawiła się księżniczka Benedikte (matka panny młodej), hrabina Ingrid von Pfeil und Klein Ellguth (córka panny młodej), książę Gustaw Sayn Wittgenstein Berleburg, księżniczka Nathalie Sayn Wittgenstein Berleburg oraz księzniczka Martha Louisa z Norwegii wraz ze swoim chłopakiem. 

Zdjęcia: facebook, dailymail, newmyroyal, twitter, billetbladet

1 komentarz:

  1. A gdzie syn Alexandry ?
    Wiedziałam, że skądś znam tę różową sukienkę.Dobre posunięcie na szczycie mody.

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga