czwartek, 9 maja 2019

Wydarzenie "Dania-Kanadzie" Women Deliver

We wtorek księżna Mary uczestniczyła w wydarzeniu "Dania-Kanadzie" w Eigtveds Pahus zorganizowanym z okazji konferencji The Women Deliver. 
The Women Deliver Conference 2019 odbędzie się w dniach 3-6 czerwca w Vancouver. Jest to największa międzynarodowa konferencja poświęcona prawo i zdrowiu dziewcząt i kobiet. 
Poprzednią edycję konferencji w 2016 roku organizowała Dania, a patronem całego wydarzenia była księżna Mary. W czasie wtorkowego wydarzenia nastąpiło oficjalne przekazanie "pałeczki".      
Księżna po przybyciu na miejsce została powitana przez kanadyjską ambasador Emi Furuya. Następnie Mary wygłosiła przemówień, w którym powiedziała: "Musimy dostarczyć kobietom i dziewczętom wybór, a nie szanse". W swoim przemówieniu wyjaśniła także, jak inspirująca i satysfakcjonująca była dla niej międzynarodowa konferencja, kiedy była jej patronką. A zakończyła słowami: " Nie mogę się doczekać spotkania z Wami w Vancouver". W ten sposób księżna ujawniła, iż zamierza udać się na konferencję do Kanady. Podczas wydarzenia przemówienie wygłosiła również m.in. dyrektor Maternity Foundation, Anny Frellesen.

Zdjęcia: twitter, newmyroyal, facebook

2 komentarze:

  1. Prosta,granatowa sukienka, beżowe dodatki i nie potrzeba więcej, żeby wyglądać pięknie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mary ładnie wyglądała. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać z niecierpliwością na jej wizytę w Kanadzie

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga