czwartek, 9 maja 2019

Spotkanie prezydium Fundacji Mary

Księżna Mary 8 maja przyjęła w pałacu Fryderyka VIII prezydium Fundacji Mary. Podczas spotkania księżna podziękowała za wsparcie wysiłków fundacji, która ponad 10 lat pracuje nad zwalczaniem izolacji społecznej.
Jej Królewska Wysokość jest przewodniczącą Fundacji Mary, a podczas dzisiejszego spotkania powiedziała między innymi:„Przydatne jest zebranie wiedzy, rozpoczęcie rozmowy o trudnych kwestiach oraz umożliwienie profesjonalistom, a także osobom dotkniętym zastraszaniem, przemocą i samotnością dochodzenia do porozumienia. Nie rozwiązujemy niczego w mgnieniu oka, ale trzymamy się i nalegamy na, że możemy wprowadzić zmiany, jeśli wprowadzimy je ze wszystkich stron. ”
Mary opowiedziała również o dziewczynce, którą spotkała w czasie niedawnej wizyty w Vibenshus School.  Dziewczynka podziękowała za plecak, który dostała po tym jak wraz z mamą trafiła do schroniska. W ten sposób księżna chciała zaprezentować jak działania fundacji w różnych dziedzinach przenikają się i współgrają. 

Zdjęcia: facebook

5 komentarzy:

 1. Te ściany w dalszym ciągu mnie przerażają xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdybym tam przebywała przez dłuższy czas, pewnie miałabym problemy ze wzrokiem

   Usuń
 2. Piękne zdjęcia tylka dlaczego takie wyretuszowane, tak sie zastanawiam dlaczego Mary odmładza sie o 10 lat,

  OdpowiedzUsuń
 3. Mary wygląda bardzo,bardzo młodzieńczo. Dopiero ostatnio w ogóle dotarło do mnie, że zbliża się do 50, a nie wygląda nawet na 40.Trudno ocenić ile w tym zasługi stylu życia, kosmetyków, retuszu, a ile bardziej poważnych zabiegów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Te ściany to tak na serio? Idzie zwariować od patrzenia na te fotki, wszystko takie takie dobrane a ściany jakieś paranoiczne

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga