sobota, 26 października 2019

Wizyta w Maroku - dzień II

Drugi dzień wizyty księżna zaczęła aktywnie, a mianowicie wraz z grupą 2000 - 3000 uczniów i studentów wzięła udział w porannych ćwiczeniach i biegu w Parku Hassana II w Rabacie.


Następnie księżna wzięła udział w the Youth Innovation Summit . Seminarium zostało zorganizowane przez Marokańskie Ministerstwo Młodzieży i Sportu, UNDP oraz Duńskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych ze wsparciem lokalnych i międzynarodowych partnerów. Mary wygłosiła przemówienie otwierające seminarium. Później młodzi ludzie mieli szansę przedstawić swoje innowacyjne projekty dotyczące trwałego rozwoju oraz udziału młodzieży w rozwoju Maroko. 
Celem seminarium jest wyłonienie nowych pomysłów i rozwiązań, aby zwiększyć zatrudnienie młodych ludzi, zapewnić zrównoważony rozwój oraz promować uczestnictwo społeczne oraz tworzyć nowe platformy do dialogu politycznego w Maroku.
"Szeroki zakres tych wyzwań wzywa młodzież, aby była częścią poszukiwania rozwiązań. Młodzież ma do odegrania główną rolę. Macie obowiązek stawić wyzwanie strategii dzisiejszych przywódców. I nie ma wątpliwości, że to co macie do zaoferowania jest potrzebne." - powiedziała księżna w swoim przemówieniu.

 Zdjęcia: dailymail, facebook, newmyroyal, twitter

2 komentarze:

  1. Ciekawy pomysł na wspólny bieg.
    Ta spódnica świetnie wpasowała się w marokańskie klimaty.

    OdpowiedzUsuń
  2. A great way to support education and exercise and start your day off right with a run! I like the colorful skirt and the white blouse looks crisp and cool.

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga