czwartek, 31 października 2019

Obiad dla uczestników C40 World Mayors Summit

Po powrocie z Francji wieczorem 10 października książę Fryderyk i księżna Mary wydali obiad dla 200 uczestników C40 World Mayors Summit w Pałacu Christiansborg. W tym roku Kopenhaga jest gospodarzem C40 World Mayors Summit. Obrady odbywały się w Tivoli Congress Center. Burmistrzowie, eksperci klimatyczni i liderzy biznesu z całego świata spotkali się, aby rozmawiać na temat innowacyjnych rozwiązań klimatycznych.
C40 to sieć 94 miast, z których wszystkie mają ambicje, aby promować pracę na rzecz zrównoważonej przyszłości. Sieć obejmuje większe miasta tj. Paryż, Pekin, Waszyngton, Londyn i Kopenhaga. Stlica Danii została wybrana w tym roku jako gospodarz ze względu na doświadczenia miast i duńskich firm w rozwiązaniach klimatycznych, a także duże zaangażowanie w działania proekologiczne ze strony obywateli i przedsiębiorstw.
W czasie 4-dniowego Światowego Szczytu Burmistrzów pojawiło się na nim 80 burmistrzów, w tym prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, 1200 delegatów oraz 21000 obywateli.

Księżna wybrała kombinezon od Max Mary.

 Zdjęcia: dailymail, newmyroyal, tumbrl

2 komentarze:

  1. I know some people don't like jumpsuits, but I love this color and I think Mary looks wonderful in it. I will say the crotch doesn't fit quite right.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wow! This could be one particular of the most useful blogs We have ever
    arrive across on this subject. Actually Excellent. I'm also a specialist in this topic
    therefore I can understand your hard work.

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga