piątek, 18 maja 2018

Aktualizacja: Kolacja dla uczestników CFS + wręczenie nagród za najlepszą kampanię medialną + wręczenie stypendiów im. księżnej Mary

W środę wieczorem księżna pojawiła się w  D'Angleterre Hotel na kolacji dla uczestników Copenhagen Fashion Summit.Natomiast wczoraj przed południem wręczyła nagrodę za najlepszą kampanię medialną  z Sex & Samfund. Ceremonia wręczenia nagród miała miejsce w Politikens Hus. W konkursie medialnym wzięło udział ponad 500 klas, a uczniowie w całym kraju opracowali i stworzyli opowieści oparte na motywie "Kochaj siebie - ciało i ideały". Uczniowie skupili się m.in. na nękaniu, zaburzeniach odżywiania, szkolnych warunkach kąpieli oraz płci i seksualności. Nagrody przyznano w 8 kategoriach.


A później pojawiła się na ceremonii wręczenia stypendiów jej imienia. W tym roku stypendia otrzymali Tennille Louise Vitagliano z Sydney University i Max Kausman z Monash University. W uroczystości uczestniczyli również rektor Uniwersytetu Kopenhaskiego Henrik C. Wegener i ambasador Australii Mary Ellen Douglas Miller. Stypendium imienia księżnej w wysokości 10000 DKK jest przyznawane co roku dwóm australijskim studentom, którzy przyjeżdżają do Danii na wymianę. Stypendia te przyznano już po raz 14.

Zdjęcia:kongehuset, facebook

5 komentarzy:

 1. Mary ma zawsze napięty grafik w maju,a z tegorocznymi urodzinami Frederika nie będziemy się nudzić ani na moment: )
  Nie sądziłam,że kucyk może aż tak świetnie wypaść w kreacji wieczorowej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się w kwestii kucyka. Ale przypuszczam, że w przypadku Mary działa też zasada "ładnemu we wszystkim ładnie" :)

   Usuń
 2. Mary pięknie wygląda w tej białej sukience

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja się zastanawiam gdzie jest Fryderyk? Dlaczego Mary sama wypełnia obowiązki? Od pogrzebu ojca się praktycznie nie pokazuje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Książę Fryderyk odbywa samodzielnie swoje wyjścia. A poza tym nie możemy zapominać, że książę był w trakcie przygotowań do Royal Run, który dla niego będzie wielkim wysiłkiem.

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga