wtorek, 15 maja 2018

Otwarcie Copenhagen Fashion Summit + więcej

Księżna Mary jako patron pojawiła się na otwarciu 2-dniowego szczytu Copenhagen Fashion Summit. Jest to międzynarodowa konferencja poświęcona zrównoważonemu rozwoju mody, która odbywa się w sali koncertowej DR w Kopenhadze.
Mary została powitana przez dyrektor Instytutu Mody i organizator wydarzenia, Evę Kruse. Księżna wygłosiła przemówienie otwierającemu, któremu przysłuchiwała się m.in. komisarz UE ds. konkurencji Margrethe Vestager. Następnie księżna obejrzała Forum Innowacji, gdzie różne firmy wystawiały swoje produkty w trzech głównych obszarach: Grand Solutions, New Innovations i Speed ​​Dating, które mogą zostać wykorzystane w branży modowej. 
W konferencji biorą udział eksperci, przedstawiciele organizacji pozarządowych, mediów i politycy, aby razem dyskutować na temat zrównoważonych rozwiązań w branży modowej.
Księżna Mary jest patronem CFS od pierwszego szczytu w 2009 roku.Kolejne edycje odbyły się w 2012, 2014, 2016 i 2017 roku, w których księżna brała również udział.


Księżna wybrała na dzisiejsze wyjście spódnicę od Designers Remix, która została uszyta w 100% z poliestru z plastikowych butelek pochodzących z recyklingu, a do tego szpilki Giavinto Rossi i kopertówkę Hugo Boss.


*****

Z okazji zbliżających się 50 urodzin księcia Fryderyka grenlandzka poczta przygotowała nowy znaczek z wizerunkiem księcia. W oficjalnej kolacji wydanej przez królową Małgorzatę w pałacu Christiansborg z okazji urodzin następcy tronu wezmą udział szwedzka para królewska, księżniczka Victoria i książę Daniel oraz książę Haakon i księżna Mette-Marit z Norwegii. 


*****

Stylizacją kwietnia została...

Zdjęcia:kongehuset, newmyroyal, twitter

4 komentarze:

 1. Zdecydowanie wiosna służy Mary w modzie. Dziś również wyglądała przepięknie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się że na urodziny przyjadą goście ze Szwecji i Norwegii liczę też innych royalsow
  Co do znaczka to Frederik wyszedł na nim jak jakiś mnich!

  OdpowiedzUsuń
 3. Znaczek jest komiczny! Zgadzam się, Frederik niczym mnich!

  OdpowiedzUsuń
 4. jak zwykle super stylizacja Mary. Ciekawe czy będą inni royasi?

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga