wtorek, 5 listopada 2019

Gala z okazji 20-lecia Amerykańskiej Izby Handlowej

24 października książę Fryderyk i księżna Mary uczestniczyli w gali z okazji 20. rocznicy Amerykańskiej Izby Handlowej. Uroczystość odbyła się rezydencji Moltke zaledwie kilkaset metrów od Amalienborg. Jubileuszowa gala jest świętem więzi kulturalnych i handlowych między USA i Danią, a ostatni raz odbyła się w 2014 roku.
Po przybyciu para książęca została przywitana przez Stephena Bruggera, dyrektora wykonawczego AmChan Denmark i starszą wiceprezydent Angelę Naef.
Amerykańska Izba Handlowa jest stowarzyszeniem non-profit i należy do sieci AmCham działającej w ponad 100 krajach i reprezentuje 260 firm, które inwestują w Danii i Stanach Zjednoczonych. 
W czasie gali ogłoszono również Zagraniczną Firmę Roku, którą wybrało niezależne jury. Tegorocznym laureatem została firma Amgen, a nagrodę wręczył książę Fryderyk. Amgen to firma biotechnologiczna, która zajmuje się nauka, innowacjami i technologią. Celem firmy jest wykorzystanie najnowszych badań do produkcji leków dla pacjentów z poważnymi chorobami. 

Mary tego wieczoru olśniewała w sukni od Erdem.

 Zdjęcia: facebook, dailymail

3 komentarze:

  1. Świetna stylizacja miło znów widzieć Mary w sukni Erdem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. I love this dress! I am glad she wore it again!

    OdpowiedzUsuń
  3. Ta suknia choć prosta w kroju ma w sobie coś, co przykuwa uwagę. Świetnie uzupełniała ją dodatkami.

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga