sobota, 9 listopada 2019

Wręczenie nagród FSR-Danish Auditors + więcej

31 października księżna uczestniczyła w ceremonii wręczenia nagród przez FSR- Danish Auditors. Ceremonia odbyła się w Kopenhaskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. 
FSR-Danish Auditors jest organizacją działającą w takich dziedzinach jak rachunkowość, podatki i ekonomia biznesu i reprezentuje sektor rachunkowości w Danii. Organizacja ta corocznie przyznaje nagrody za najlepszy raport CSR i ma wyróżnić firmy, które pomagają stworzyć przejrzystość i wiarygodność w odniesieniu do społecznej odpowiedzialności biznesu i w ten sposób są inspiracją dla innych. Nagroda została ustanowiona w 1995 roku, a z okazji 25-lecia dokonano przeglądu raportów dotyczących społecznej odpowiedzialności 50 spółek giełdowych i 50 spółek nienotowanych na giełdzie.  
Po przybyciu Mary została przywitana przez CEO FSR-Danish Auditors, Charlott Jepsen oraz CEO Danish Industri, Briana Mikkelsena.  To już szósty raz, gdy księżna bierze udział w tym wydarzeniu i odpowiada za wręczenie nagród. W kategorii „duża spółka giełdowa” nagroda trafiła do AP Møller Maersk i została odebrana przez wiceprezesa wykonawczego Mortena Engelstofta. W kategorii „duża nienotowana spółka” nagroda trafiła do Grundfos i została odebrana przez wiceprezesa wykonawczego grupy, Poula Due Jensena.


*****


30 października księżniczka Josephine wzięła udział w spotkaniu w klubie tenisowym ze zwycięzcą juniorskiego French Open, Holgerem Runem. Zdjęcie z tego wydarzenia umieścił klub na swoim profilu na Instagramie. 
Zdjęcia: tumbrl, facebook, newmyroyal

2 komentarze:

  1. When I first saw this outfit I thought the top was all business-like and the skirt all party-like and didn't really belong together. Now that I see how others are dressed at this event I think Mary hit just the right note fashion wise. It was business awards, after all!

    OdpowiedzUsuń
  2. Josephine jest już taka wysoka :)

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga