wtorek, 19 listopada 2019

Szczyt ICPD25 w Nairobi - dzień 2

13 listopada księżna uczestniczyła w kolejnych spotkaniach w ramach szczytu ICPD25. Rano Mary wzięła udział w dyskusji panelowej "Inwestowanie w edukację: inwestycją w lepszą przyszłość" zorganizowanej przez Międzynarodowe Centrum Badań nad Kobietami (ICRW). Spotkanie odbyło się w hotelu Villa Rosa Kempinski.
Następnie księżna uczestniczyła w panelu "Dialog na wysokim szczeblu kobiet-liderów".Debata koncentrowała się na roli i wpływie kobiet w różnych sektorach. Zgromadziła wiele kobiet - ministrów, liderów zarówno w nauce jak i biznesie. Ostatnią zaplanowaną w ramach szczytu była sesja dotycząca planu działania z Kairu, utrzymania praw kobiet dotyczących zdrowia seksualnego oraz reprodukcyjnego oraz walki z przemocą na tle płci. 
Na koniec księżna spotkała się w pałacu prezydenckim z pierwszą damą Margaret Kenyatt, z którą spotkała się już wcześniej na jednym z paneli.

Zdjęcia: twitter, newmyroyal

3 komentarze:

 1. Chyba nie ma na świecie żadnej kobiety, która byłaby tak stylowa i świetnie ubrana jak nasza Mary :)
  Nie chcę być złośliwa, ani nic, ale czasem gdy patrze na Isabelle wydaję się być troszkę wredna z twarzy.
  Mam nadzieję, że nikogo to nie uraża, to tylko moje małe spostrzeżenie. Wiadomo coś może o charakterze dzieci ksiązęcej pary?
  Wszystkiego dobrego dla Autorki i Czytelników!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie Isabella jest ładna i miła i nie wiem gdzie widać tę "wredność".

   Usuń
  2. Myślę, że taka mimika może wynikać ze stresu i pewnej nerwowości w obecności prasy. Myślę, że jak księżniczka dojrzeje będzie bardziej swobodna i wtedy te wrażenie zniknie.

   Usuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga