niedziela, 25 października 2020

Mistrzostwa Danii w Ujeżdżaniu

twitter

6 września księżna Mary prywatnie udała się na Mistrzostwa Danii w Ujeżdżaniu (Equitour Denmark 2020) w Aalborg w Południowej Jutlandii. W swoim debiucie dziewczęta z Hørsholm Rideklub wygrały Puchar DRF. Zwycięzcy spotkali się z Crown Princess Mary po ceremonii wręczenia nagród. Hørsholm Riding Club (duński: Hørsholm Rideklub) to jeden z najstarszych klubów jeździeckich w Danii.

Na zawodach była również księżniczka Benedikte oraz jej córka księżniczka Nathalie zu Sayn-Wittgenstein-Berleburg. Księżniczka Benedikte jest patronkę Equitour Denmark 2020.

Mary na to nieformalne wyjście wybrała granatową marynarkę od Veronici Beard.

newmyroyals
newmyroyals
twitter

9 komentarzy:

 1. Chętnie poczytałabym jakieś notki tematyczne np. Jakich kosmetykow używa Mary, ulubieni projektanci, jej relacje np.z rodzeństwem itd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dołączam się do propozycji :)

   Usuń
  2. Informacje o kosmetykach może być znaleźć, ale o projektantach i rodzeństwie mogę przygotować post.

   Usuń
  3. Również się dołączam :) Z chęcią przeczytałabym też post o relacjach łączacych Mary z księżną Marie, jeżeli jeszcze się tu nie pojawił.

   Usuń
 2. Jakie relacje ma Mary z Benedikte i Anne-Marie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co można zaobserwować podczas wspólnych wydarzeń, na których Panie się pojawiają łączy je na pewno bardzo serdeczna relacja. Ale Mary ma lepszy kontakt z Benedikte, gdyż łączy je wspólna pasja oraz księżniczka Benedikte więcej czasu spędza w Danii. Panie nawet w 2013 roku uczestniczyły razem w otwarciu zawodów World Equestrian Festival w Aachen w Niemczech

   Usuń
 3. Czy do szkoły księążecych dzieci chodzą też zwykłe dzieci? Tzn tacy przeciętni Kowalscy, nie mam tu na myśli dzieci arytsotkatów, dziennikarzy, reżyserów itd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Christian, Isabella, Vincent i Josephine chodzą do publicznej szkoły w Gentofte w Kopenhadze.

   Usuń
  2. Tranegårdsskolen jest szkołą publiczną, a w Danii podobnie jak w Polsce w danej szkole uczą się dzieci z tej samej gminy. Każdy rodzic z Gentofte kiedy jego dziecko kończy 6. lat otrzymuje list ze szkoły na temat rejestracji dziecka do szkoły. Jeśli ktoś zmienia miejsce zamieszkania wtedy również może zapisać dziecko do tej szkoły pod warunkiem jednak, że w klasie będzie mniej niż 23 uczniów.

   Usuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga