piątek, 23 października 2020

Otwarcie szczytu "BLOX - BUILD BACK BETTER" + więcej

Realdania, Bjarke Ørsted

1 września księżna Mary uczestniczyła w otwarciu szczytu "BLOX - BUILD BACK BETTER" w BLOX, który służy jako miejsce łączące miejski styl życia, architekturę i zrównoważony rozwój.

BLOX jest własnością Realdanii i mieści Duńskie Centrum Architektury, Centrum Projektowania i BLOXHUB. Budynek został otwarty w maju 2018 roku przez królową.

Księżna została przywitana przez prezesa zarządu Realdanii, Michaela Brockenhuus-Schacka, dyrektora generalnego Realdanii Jespera Nygårda i dyrektora filantropii Realdanii Ninę Kovsted Helk. Przed otwarciem konferencji Mary została oprowadzona po budynku. 

BUILD BACK BETTER to koncepcja wprowadzona przez ONZ w 2015 roku, która dotyczy procesu odbudowy wielkich miast po katastrofach. Konferencję otworzyli Sanda Ojiambo, dyrektor wykonawczy United Nations Global Compact oraz dyrektor WHO Europa, dr. Hans Kluge, który rozpoczął wydarzenie od omówienia grup ludności, które są szczególnie narażone w wyniku obecnej globalnej pandemii. Szczyt poświęcono odbudowie po pandemii oraz sposobach osiągnięcia tego, biorąc pod uwagę cele zrównoważonego rozwoju ONZ.

Mary na to wydarzenie wybrała sukienkę od Marca Jacobsa.

Realdania, Bjarke Ørsted
Realdania, Bjarke Ørsted
Realdania, Bjarke Ørsted

******

facebook/detdanskekongehus

W tym roku ceremonia wręczenia nagród pary książęcej odbędzie się 31 października w Musik-og Teaterhuset Værket w Randers. 
Para książęca nagrodzi znaczące osiągnięcia w sztuce, kulturze i pracy społecznej. Uroczystość zostanie przygotowana we współpracy z DR, a całość będzie transmitowana na żywo w DR1 o godz. 21.
Uroczystość wręczenia nagród pary książęcej odbywa się co roku w innym mieście. W tym roku będzie to Randers. Dom muzyczno-teatralny Værket mieści się w dawnej elektrowni Randersa, która od 1990 roku działa jako scena dla wspaniałych wydarzeń kulturalnych, od baletu, przez przedstawienia, po koncerty i komedie.

2 komentarze:

  1. This ensemble seems to need a pop of color! Maybe her accessories could have been a darker pink or something?

    OdpowiedzUsuń
  2. I am talking about the Marc Jacobs dress.

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga