wtorek, 13 października 2020

Wakacje rodziny książęcej w Grasten

newmyroyals
Jak co roku końcem czerwca para książęca wraz ze swoimi dziećmi udała się na kilka tygodni do Grasten, gdzie spędzają swoje wakacje.
W tym roku księżna Mary dość często publikowała zdjęcia z pobytu w tym urokliwym pałacu na Jutlandii. 30 czerwca opublikowała serię zdjęć z królewskiego ogrodu. "Piękne otoczenie pałacu Grasten zapewnia nam uroczą ramę do rozpoczęcia wakacji". Na jednym ze zdjęć możemy zobaczyć róże nazwane imieniem księżnej Mary w pełnym rozkwicie. 


3 dni później Mary opublikowała kolejne zdjęcia i nagranie nieoczekiwanych gości w parku zamkowym, którzy postanowili sobie skrócić drogę. Trzeba przyznać, że to ciekawe zobaczyć takie ptaki w swoim ogrodzie. 


Następnego dnia księżna udostępniła zdjęcia oraz nagranie z lekcji gry w tenisa księżniczki Josephine i księcia Vincenta. "Miłość mojego męża do tenisa jest przekazywana wszystkim" - tak księżna opisała swój post. Jak wiadomo książę Fryderyk to zapalony tenisista, swoją pasją zaraził już starsze dzieci, a teraz lekcję rozpoczęły również bliźnięta. Na szczęście księżniczka i książę mają dobre warunki do rozwijania swojej pasji, gdyż na terenie Grasten znajduje się prywatny kort tenisowy. Na nagraniu można usłyszeć, iż pierwsze kroki na korcie rodzeństwo stawia pod okiem trenera.
Warta zwrócić uwagę, iż Vincent gra trzymając rakietę w lewej ręce. 

2 komentarze:

  1. Z roku na roku Josephine staje się coraz bardziej podobna do mamy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne zdjęcia :) Nie wiedziałam, że Vincent jest leworęczny.

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga