sobota, 7 listopada 2020

Mary wygrała zawody jeździeckie!

Kristine Ulso Olsen/Ridehesten

4 października księżna Mary 3 tygodnie po swoim debiucie wystartowała w kolejnych zawodach jeździeckich zorganizowanych przez Heslegård Sportsrideklub w Heslegård. Mary wystąpiła ponownie wraz z koniem Edelmanem, razem zdobyli 70,65%. Co doprowadziło ją do zwycięstwa!

Tym razem księżnej towarzyszył książę Fryderyk, który jako dumny mąż pomagał siodłać konia oraz fotografował występ małżonki oraz wręczenie nagród. Fryderykowi towarzystwa natomiast dotrzymywał jego długoletni przyjaciel Urlich Trolle. Więcej zdjęć możecie obejrzeć tutaj.

Kristine Ulso Olsen/Ridehesten
Kristine Ulso Olsen/Ridehesten
Kristine Ulso Olsen/Ridehesten
Kristine Ulso Olsen/Ridehesten


******


W tym roku organizatorzy zostali zmuszeni do odwołania tradycyjnego wyścigu konnego Hubertus Hunt, który miał się odbyć 1 listopada. Jak podano w oficjalnym komunikacie: "Odnosząc się do obecnej sytuacji rozwoju Covid-19 w Danii, z największym żalem czujemy się zmuszeni odwołać Hubertus Hunt 2020 (1 listopada). Nie była to łatwa decyzja, różne opcje zostały przeanalizowane, ale wniosek jest taki, że w tym roku nie będzie to ani możliwe, ani odpowiedzialne do zorganizowania...". 
Było to wydarzenie, na którym chętnie księżna pojawiała się wraz z dziećmi. Od dwóch lat zostaje również przyznawana zwycięscy honorowa nagroda jej imienia.
Polowanie Hubertus Hunt odwołano również w 1941 r. z powodu mrozu, a w 1943 i 1944 r. podczas wojny w Deer Park polowanie również się nie odbyło.

2 komentarze:

  1. Wielkie gratulacje dla Księżnej Mary :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie znam się na tym pięknym sporcie, ale wygrać za drugim razem w oficjalnych startach to wielkie osiągnięcie w każdej dyscyplinie.

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga