sobota, 21 listopada 2020

Otwarcie centrum Nation of Health

Michael Ohrt Fernel/detdanskekongehus

28 października księżna Mary zainaugurowała działalność nowego centrum krajowego dla zwiedzających, Nation of Health w Odensie. Nowe centrum założyła organizacja Healthcare Denmark, której patronką jest księżna, oraz Danish Industry Foundation we współpracy z University of Southern Denmark, UCL, Region of Southern Denmark i Odense.
Po przyjeździe Mary została przyjęta przez Ministra Handlu i Przemysłu Simona Kollerupa, Burmistrza Gminy Odense Petera Rahbæka Juela, Przewodniczącego Duńskich Regionów Stephanie Lose i Przewodniczącego Healthcare Denmark Jørgen Falkebo Jensen. Następnie Mary przecięła czerwoną wstęgę ogłaszając tym samym otwarcie centrum. Następnie wysłuchała serii przemówień i uczestniczyła w wycieczce po centrum.
Centrum wzmocni międzynarodową markę duńskich produktów i rozwiązań w dziedzinie zdrowia i dobrobytu. Zapewni ramy dla przyszłych wizyt delegacji międzynarodowych i wzmocni dialog między zainteresowanymi stronami.
Healthcare Denmark to partnerstwo non-profit między publicznymi i prywatnymi organizacjami, które działają na rzecz promocji zdrowia, opieki społecznej i nauk biologicznych w Danii, a także rozpowszechniania wiedzy o duńskich rozwiązaniach medycznych. 

Michael Ohrt Fernel/detdanskekongehus

Michael Ohrt Fernel/detdanskekongehus
Michael Ohrt Fernel/detdanskekongehus

2 komentarze:

  1. Very professional suit. I wish she had added a pop of color somewhere.

    OdpowiedzUsuń
  2. Stylizacja trochę nudna. Natomiast moją uwagę przykuł fuksjowy dywan. Mary chyba nie chciała konkurować z jego zabójczym kolorem:)

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga