czwartek, 19 listopada 2020

Wizyta w klubie pływackim Helsingør

Steen Brogaard/MaryFonden

 22 października po porannym spotkaniu z prezydium WFF, o którym pisałam w poprzednim poście, księżna Mary odwiedziła klub pływacki Helsingør, Klub ten jest jednym z klubów pływackich, które uczestniczą w inicjatywie Antibulli Swimming, która powstała we współpracy Fundacji Mary, Duńskiej Federacki Pływackiej i TrygFonden.

Celem Antibulli Swimming jest promowanie ducha zespołowego i zwalczanie mobbingu wśród dzieci. W ramach programu przygotowano narzędzia dla trenerów pływackich, na które składają się konkretne porady i ćwiczenia, które mogą wykorzystać w trakcie treningów. Na razie pilotażowo program realizowany jest w 10 wybranych klubach w Danii.
W trakcie wizyty dzieci zaprezentowały ćwiczenia "znajdź trzy zmiany" i "krzyżyk i kok".
„To bardzo ważne, aby wszystkie dzieci czuły się częścią społeczności, kiedy chodzą na basen lub inne zajęcia rekreacyjne. Właśnie o to chodzi w Antibulli Swimming. Antibulli oznacza „nie” dla zastraszania i oznacza, że ​​dobra społeczność zawsze wygrywa ” - powiedziała księżna na zakończenie wizyty.

Na to spotkanie Mary postawiła na elegancki sportowy look, na który składały się marynarka i spodnie od Hugo Bossa (księżna miała je na sobie również w 2017 roku) oraz buty od Nike.

Steen Brogaard/MaryFonden
Steen Brogaard/MaryFonden
Steen Brogaard/MaryFonden
Steen Brogaard/MaryFonden
Steen Brogaard/detdanskekongehus
Steen Brogaard/MaryFonden

1 komentarz:

  1. I don't remember seeing this jacket before because I haven't followed Mary that closely for very long. But, I like this jacket for a sporting event. I think the Duchess of Cambridge should get one like this for all her sporting engagements.

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga