niedziela, 15 listopada 2020

Spotkanie z Panelem Młodzieżowym Fundacji Mary

MaryFonden/facebook
20 października księżna Mary spotkała się z panelem młodzieżowym jej fundacji, aby porozmawiać o samopoczuciu młodzieży podczas pandemii oraz o pomysłach i rekomendacjach rozwiązań tego problemu.

"To była inspirująca i intensywna rozmowa o tym, jak koronawirus i przestrzeganie ograniczeń miały duży wpływ na życie młodzieży. Byłam szczególnie wzruszona troską i współczuciem młodzieży dla niektórych grup, które mają największe trudności i które czują się w tym czasie najbardziej samotne. Byłam bardzo podbudowana ich licznymi pomysłami na to co możemy zrobić - zarówno w walce z samotnością, jak i dla zapewnienia dobrego samopoczucia wśród młodzieży w nadchodzącym czasie" - napisała Mary po spotkaniu.

Kilka dni później fundacja opublikowała nagranie ze spotkania oraz rekomendacje i wypracowane na spotkaniu propozycje działania. "Młodzi ludzie mówili m.in, że my jako społeczeństwo musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby społeczności były otwarte dla młodych ludzi, aby nie negowały poszukiwania społeczności, gdy są młodzi, bo to całkowicie naturalne. A potem trzeba przełamać tabu samotności, żeby ci, którzy czują się samotni, głośno o tym mówili".

Tydzień wcześniej Fundacja Mary ogłosiła, że ​​przystąpiła do partnerstwa rządowego, aby podkreślić problem samotności wśród młodych ludzi, który ma na celu opracowanie strategii samotności w celu zwalczania i rozwiązania problemu.
Na spotkanie Mary wybrała różowy golf z perełkami od Zary.

MaryFonden/facebook

2 komentarze:

  1. Przez pandemię praca fundacji Mary w obszarze samotności stała się jeszcze ważniejsza, jeszcze bardziej potrzebna, niż nam się wcześniej wydawało.

    OdpowiedzUsuń
  2. I'm sorry to be negative but why aren't they wearing masks and using social distancing?

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga